PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 159
ocen
7,3 10 1 202159
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

warto?

ocenił(a) film na 8

Chcę zabrać dziewczynę na ten film, nie wiem jak ją namówić, bo takie filmy to nie jej bajka a źle gdyby byla rozczarowana ;) Mógłby dla mnie ktoś go oglądał obiektywnie ocenić czy warto? Niestracone 2 godziny?

ocenił(a) film na 6
Burn_it_Down2000

Byłem z dziewczyną, ale ona jest choć trochę za takimi klimatami. Film może być, choć jeśli masz pruderyjną kobietę, to może ją zniesmaczyć końcówka filmu ;)

Burn_it_Down2000

Moim zdaniem warto, żonie, która ostatnio na wszystkie filmy kręci nosem albo śpi w kinie, też się podobało. Jednak nie dam ci gwarancji, że twojej dziewczynie też się spodoba ;)

ocenił(a) film na 6
Burn_it_Down2000

Lepiej nie :)

ocenił(a) film na 9
Burn_it_Down2000

Byłam z chłopakiem na tym filmie i poszłabym bardzo chętnie jeszcze raz, ale to zdecydowanie moje klimaty ;>

ocenił(a) film na 9
Burn_it_Down2000

jeśli dziewczyna łapie groteskę i nastawia się na rozrywkę, to powinien jej się spodobać :)

ocenił(a) film na 8
Burn_it_Down2000

Jeżeli dziewczyna lubi Tarantino, to jak najbardziej!:D

ocenił(a) film na 8
Annula

odniosłem identyczne wrażenie po obejrzeniu :D. Grotesta, ironia, no i powiedziałem mojej dziewczynie że to coś jakby połączenie Maczety z Jamesem Bondem :P.

Burn_it_Down2000

kuzwa napisałes komentarz chyba to tylko po to zeby pochwalic sie ze,masz dziewczyne,kto ma wiedziec czy jej sie spodoba jak nie ty...albo jak ja przekonac?jezeli to nie jej bajka,to nie idz skoro az tak bardzo sie boisz jej rozczarowania,
moja kobieta sama chciala isc, ale jak ja namawiam na cos co nie jest w jej typie to potem nie ma problemu jak sie je nie spodoba,ludzie to tylko fllm,a laska jak stroi fochy po seansie z tak głupiego powodu to wspólczucia

ocenił(a) film na 8
snickers2013

Człowieku, spokojnie. Chyba po to jest forum między innymi żeby wiedzieć jakie są odczucia innych osób po seansie...? A Ty nie dość że wyrzucasz jakieś frustracje czy chwalisz jaką to masz kobietę to jedziesz kogoś za pytanie czy warto iść na film ;)

Burn_it_Down2000

ja jestem spokojny a frustracje i jakieś lęki to ty masz ,nie wiesz jak ja namówic do obejrzenia filmu ,który nie jest w kogos typie a pytasz sie o to ludzi na forum czy warto ? a co to ma do namówienia jej? czy bedzie chciała isc bo jakiejs ani_sz_2 czy d_devil2 sie spodobało? jeden powie ze warto drugi nie
nie chwale sie jaka to mam kobiete ,tylko jak widze tutaj to jest normalna i moja dziewczyna nie robi fochów z powodu jaiegos filmiku

ocenił(a) film na 6
Burn_it_Down2000

powiedz jej, że nie będzie żałowała :). o ile przyczepić się można do efeków specjalnych to sam film wciąga :). arcydziełem (jeśli chodzi o fabułę) nie jest, ale ani przez minutę się nie nudziłam :)

ocenił(a) film na 10
Burn_it_Down2000

Powiedz jej, że mojej się podobał. ;-)

2paq

rzeczywiscie rekomendacja,mojej połówce sie bardzo podobał i co z tego ? innej moze mniej

ocenił(a) film na 10
snickers2013

przy Twoim poczuciem humoru z pewnością mogę powiedzieć, że nie jest to film dla Ciebie...

2paq

aaa to twoja odpowiedz miala nas rozbawic....no cóz, usmiałem sie do łez
a tu figa z makiem ,bo z filmu byłem bardzo zadowolony , swietnie sie bawiłem, mojej sie podobał a to najwazniejsze
lepeij nie rekomenduj nikomu niczego bo ci nie wychodzi

Burn_it_Down2000

jesli widziała kick ass i klimat sie podobął - pastiszu - to spodoba sie ;)
baardzo duzo odniesień do subkultury i filmów ;)

ocenił(a) film na 7
Burn_it_Down2000

Oglądałam wczoraj. Nastaw ją mentalnie na ten typ filmu, żeby nie pomyślała, że to jakiś niewypał. Ten film ma taki być ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones