PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 091
ocen
6,8 10 1 100091
6,0 21
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Jedynka była ciekawa. Dała takiej świezosci agentom roznego rodzaju. Jednak dwójka to juz całkowite przegiecie. Walki i bron jak z innego swiata zaprzeczaja wszystkim prawom fizyki. A zły bohater gdzie juz w pierwszej czesci mialem zastrzezenia ze zrobili z zlego harakteu debila to w dwojce posuneli sie o krok dalej debilka z dwoma metalowymi scooby doo i młynkiem do mielenia mięsa. Byłem widziałem chce zapomniec

ocenił(a) film na 9
tomekvectra

Zgadza się, mnie jeszcze wkurzyło to że Whisky bardzo fajnie zagrany i uważam nie doceniony Pedro Pascal, został przerobiony na hamburega :( I to samo Roxy dwie moje ulubione postacie zgineły

ocenił(a) film na 7
angelus_5

Po części się zgadzam. Ale z drugiej strony jak spojrzysz na stare "Bondy" to jak na tamte czasy też przeginali nieźle z bazami kosmicznymi, czarnymi charakterami itp. A nie byli parodią "Bondów", tylko zwykłymi Bondami. Ale, jak napisałem, po części się zgadzam, lekko zaszarżowali. Pewnie dlatego, że CGI jest dziś po prostu tańsze niż zwykły kaskader z biczem.

ocenił(a) film na 7
Vinnie Chu

P.S. Lubię Kingsmanów, ale moim zdaniem idealnie uchwycił atmosferę niedoceniony "Kryptonim U.N.C.L.E."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones