PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100875}

Klatka

Cage
6,1 557
ocen
6,1 10 1 557
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

ogladałem ten film ostatnio, no i powiem ze jest tak głupi ,że aż śmieszny, troche się pośmiałem z tego badziewia, no ale cóż to było wypuszczone tylko na rynek Video, to nie ma sie czego spodziewać w sumie, ale na prawdę głupie aktorstwo, tandetna muzyczka w tle, niedorobiony film strasznie, straszna tandeta, na pozcatek vietnam 1969 a pózniej nagle usa 1989 w szpiatlu hahahahah i bohaterowie sie niepostarzeli ale to było durne, w filmie jest amsa podobnie głupich momentów, np. sceny walk-takei badziewia to dawno nie widziałem , starsznie niedopracowane to było , szkoda gadać więcej

phil_anselmo

to sprzedaj ta kasete ja chetnie kupie.obejrzalbym ten film glownie z powodu LOU Ferrigno to jeden z najwiekrzych kulturystow tamtych lat.odp

iwan12341234

Zamiast oglądać ze zjeżdżonej kasety, lepiej wytropić torrenta na Pirate Bayu i cieszyć się jakością DVD-rip!

Vuzz

vuzz sciagaj majtki nie filmy ;p ja zdecydowanie wolalbym vhs niz nawet dvd prosto ze sklepu. takie filmy tylko na magnetowidzie nalezy ogladac - dla koneserow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones