PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483190}

Klatka

Isolerad
5,9 2 802
oceny
5,9 10 1 2802
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Właśnie jestem po seansie i muszę przyznać że film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Od początku do końca trzymał w napięciu. Lubię filmy, które opowiadają historię zwyczajnych ludzi, gdzie akcja skupia się na kilku bohaterach. Możecie polecić coś podobnego? Niekoniecznie o podobnej fabule bo w innym temacie podaliście fajne filmy "bliskoznaczne" i już się nimi zainteresowałem :) Też żeby były to takie thrillery psychologiczne. Głównie kino skandynawskie ale jak znacie jakieś ciekawe filmy np bałkańskie to też byłyby mile widziane. Z takiego kina bardziej "egzotycznego" oglądałem Miłe martwe dziewczyny i były OK. Takie filmy to dobra odskocznia od amerykańskich papek ;)

A co do oceny "Klatki" mocna 7.

ocenił(a) film na 7
sebo3112

Podpiszę się pod tą recenzją, bo zarówno moja ocena podobna - solidna 7, jak i odczucia - dobrze zrobiony film, napięcie nie siadło do samego końca, naprawdę niezłe kino skandynawskie.

ocenił(a) film na 7
salma75

Jeśli Ci się podobała "Klatka" to polecam również "Drzwi obok" wg mnie nawet lepszy film. "Babycall" również dobry. Przydałoby się więcej tytułów skandynawskich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones