PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483190}

Klatka

Isolerad
5,9 2 802
oceny
5,9 10 1 2802
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

strasznie nudne i nie ciekawe... szkoda czasu na taki badziew

ocenił(a) film na 8
aolka

niestety ale nudna to jesteś Ty... bardzo dobre, skandynawskie kino. Szkoda, że ludziom podoba się bardziej ta gównianana, amerykańska papka od filmów na poziomie.

kalzakath

co az tak bardzo ci sie podobalo? jestes tak samo nudny jak i ten film

aolka

bravo za argumentację! nie-ciekawe pisze się razem, to po pierwsze.
po drugie : w filmie liczy się klimat : akcja dzieje się w szczelnym środowisku ( stąd "klatka" ); osaczony bohater, atmosfera niepokoju... strzał w 10. Dobrze zrealizowany, nieźle prowadzona kamera i chłodne koloryt - pierwsze skojarzenie z " pozwól mi wejść" . Bardzo dobre kino.

ocenił(a) film na 8
aolka

Mogę Cię zapewnić, że nudny nie jestem;) Czasami warto się odchamić i obejrzeć coś co zmusza do myślenia, a nie robić tylko papkę z mózgu... Do pewnych rzeczy po prostu trzeba dorosnąć...

ocenił(a) film na 4
aolka

mi tez sie srednio podobal. myslalem, ze jest inny, lecz sie okazalo, ze to troche nie moj gatunek. ponadto duzo rzeczy nie zostalo tutaj wyjasnionych (jak dla mnie). ale skoro ogladalem toi ocenie. 4/10.

aolka

tak dziewczynko. Niewątpliwie "oszukać przeznaczenie" jest dużo głębsze. Dorośnij.

ftw_2

tam przynajmniej cos sie dzieje, chlopczyku

aolka

owszem. Przepadam za serią "oszukać przeznaczenie" - świetne rozrywkowe kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones