PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33303}

Kleszcze

Ticks
5,3 2 172
oceny
5,3 10 1 2172
Kleszcze
powrót do forum filmu Kleszcze

Camp Ticks

użytkownik usunięty

Całkiem dobry leśny klimacik, trochę niezłych efektów (na największe uznanie zasługuje kleszcz-boss rozrywający ciało) i przyzwoita obsada. Smaczku również dodawał Tomasz Knapik jako lektor, który nie szczędził przekleństw.
Fabuła jak to bywa w animal attack jest sztampowa, ale to prawie w ogóle nie jest istotne. Muzyka przeciętna, w sumie nic nie wpada tam w ucho. Całość mocno kojarzyła mi się z "Arachnofobią".
Trochę żałuję, że nie obejrzałem tego filmu jakieś 10 lat wcześniej, z pewnością dałbym wówczas wyższą ocenkę.

ocenił(a) film na 8

Miałem szczęście oglądać ten film z kasety w latach 90-tych, odświeżyłem niedawno i wciąż uważam, że to jeden z lepszych w swoim gatunku. Wcale się tak mocno nie zestarzał. Efekty nie są "niezłe" tylko rewelacyjne - znajdź film w tym klimacie i z tych lat, który by dorównywał pod tym względem - kosztowało to wiele wysiłku i czasu (hajsu na pewno też), a efekt nieporównywalnie lepszy od tandetnych CGI potworów generowanych dziś hurtowo. "Arachnofobia" słusznie wymieniona - powstał lepszy film o pająkach od tamtego czasu?

użytkownik usunięty
kamfpv

Co do efektów, to również jestem zwolennikiem starej szkoły, a nie CGI. Natomiast jeśli chodzi o pająki, to nie ma lepszego filmu niż "Arachnofobia" i wątpię, aby kiedykolwiek nakręcili. Generalnie horrorów o tej tematyce, które można by przełknąć jest tyle co nic. Z jakichś starszych monster movie by się znalazło typu "Tarantula" z 1955, bo to co potem kręcili o pająkach to tandeta.

ocenił(a) film na 6

Fakt Tomasz Knapik to plus jesren do oceny starych horrorów klasy B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones