PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319693}

Klimaty

İklimler
6,4 1 298
ocen
6,4 10 1 1298
7,2 9
ocen krytyków
Klimaty
powrót do forum filmu Klimaty

gutek...

ocenił(a) film na 9

Zabawne, ale od czasów tej afery w sprawie napisów w sieci, którą rozpętał Gutek, na napisach.org jeśli tylko pojawią się jakieś napisy do filmów Gutka, wkrótce potem znikają bez śladu... nie powiem, obejrzał bym z chęcią Klimaty w kinie, ale mam w tym celu jechać 120 km do Poznania, bo w żadnym bliższym mi kinie nie puszczają? Dzieki Gutek, wole ściągnąc z neta, a napisy ściągnąłem zanim usunieto je z napisów.org...

miczum

Gu*ek, fi*tek to f.a.j.a. i tyle wam powiem. Malo klientow mieli i maja pretensje do internetu, żal.pl normalnie.

ocenił(a) film na 9
Poznaj_Rzeznika

Czy ja wiem czy to kwestia małej ilośći klientów... jak na kino którym się zajmują, a które zdecydowanie nie jest dla masowego odbiorcy, na klientów raczej narzekać nie mogą - przynajmniej tak mi sie wydaje, sądząc po tysiącach odwiedzających NH, czy hitach pokroju Volver czy OldBoy które co sezon im sie trafiają. Nieważne. Ja rozumiem, próbują bronić swoich interesów. Ale śmieszne dla mnie jest to, że taki mały ludek jak Duszyński (przedstawiciel Gutka, który cała tę checę z napisami zapoczątkował ) myśli sobie , że tupnie nóżką, zagrozi konsekwencjami prawnymi serwisom z napisami, i już zniknie internetowe piractwo.Don Kichot.Napisy w sieci jak były tak bedą i żaden pajac pokroju Duszyńskiego tego nie zmieni.Trzeba teraz tylko troche dłużej szukać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones