PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=934}

Klub 54

54
6,4 8 210
ocen
6,4 10 1 8210
3,8 5
ocen krytyków
Klub 54
powrót do forum filmu Klub 54

3/10 SŁABY!

ocenił(a) film na 3

Studio 54 to najbardziej ekskluzywny klub pod koniec lat 70, który mógł się cieszyć ogromem sław popkultury.
Spodziewałem się czegoś, co by mnie położyło na łopatki, co by sprawiło, że w czasie i po obejrzeniu filmu marzyłbym, aby choć przez chwilę móc zabawić się w takim miejscu.
Dawno nie oglądałem tak słabego filmu. Myślałem, że mnie pozytywnie zaskoczy i miło przy nim spędzę czas, no ale niestety, zdarza się. Szkoda, że tak dobry temat został przygnieciony brakiem pomysłu, okropną grą aktorów i fabułą. Niestety nie mogę polecić tego filmu nikomu, bo nie było w nim nic, na czym można by zawiesić oko. Muzyka była jak najbardziej trafna, ale cóż - to jest film, utwór muzyczny każdy może sobie włączyć i posłuchać.

ocenił(a) film na 7
Phoenixss

Moim zdaniem o Twojej niskiej ocenie decydują wygórowane wymagania jakie miałeś względem tego filmu. Ja oglądałem go totalnie nie świadom co mnie czeka i z czym to jest związane, ot jak kolejny film który mi ktoś podsunął i film mi się nawet podobał. Tak więc nie jest źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones