PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525206}

Klucz Salamandry

Pyataya kazn
4,8 1 193
oceny
4,8 10 1 1193
Klucz Salamandry
powrót do forum filmu Klucz Salamandry

Same skrajności, ale skoro ma tyle negatywnych to obejrze jeżeli kiedyś nie będę miał nic innego i postaram się podzieliś opinią

ocenił(a) film na 3
emas1

Obejrzyj skoro chcesz, ja Ci nie polecę, bo miałbym na sumieniu zmarnowanie 110 minut Twojego życia.

AplikatorCzopkow

No to jednak nie obejrzę...

ocenił(a) film na 5
emas1

Wiesz co, ja się nie dziwię tym skrajnym recenzjom. Z jednej strony ten film jest naprawdę fajny, ale z drugiej to właśnie taka szmira. Nie wiem jak to wyjaśnić, bo wlaśnie jedną z jego cech jest skrajność i dlatego nie wiadomo czy go polecać czy nie. Na pewno jest fajnie zrobiony, a realizacja stoi na dość wysokim poziomie i byłem zaskoczony, że jest tak fajnie zrobiony. Z drugiej strony to takie łubu-dubu. Ale nie jest to taka b-klasa, wygląda wszystko jak normalny film.

Jak lubisz filmy akcji, gdzie dość sporo się strzelają i biją to rzuć okiem. Jak wolisz przyziemność, większy realizm, a akcja Cię nudzi to odpuść.

Ja go obejrzałem, bo potraktowałem go jako ciekawostkę: Deląg, Madsen i Hauer w jednym filmie, to mnie skusiło.

PS: Ma fajne plenery

ocenił(a) film na 5
Piotrek4

Opowiastka niskich lotów z prymitywną fabułą jak w tandetnych amerykańskich filmach klasy b. Ale nieźle zrobiony i ta rosyjska muzyka robi klimat:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones