PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525206}

Klucz Salamandry

Pyataya kazn
4,8 1 193
oceny
4,8 10 1 1193
Klucz Salamandry
powrót do forum filmu Klucz Salamandry

Myślałem, że to będzie totalna popelina, typu zabili go i uciekł z masą przygłupich statystów, a tu okazuje się, że scenariusz został potraktowany na poważnie. Budżetu nie brakuje, aktorzy raczej drugoplanowi, ale wypadli nieźle. Fiodor napiera w typowy dla siebie sposób, ale wcale nie jest głównym bohaterem tego przedstawienia. I to co zdziwiło mnie najbardziej! Deląg wygląda i zachowuje się jak aktor! Naprawdę! Film pozostawia pozytywne wrażenie! Mogę tylko polecić. Szczególnie fanom Johna Rambo!

mongoloid

Dokładnie film zajebisty 10/10 no i Deląg zagrał jak prawdziwy profesjonalista ! Polecam.

Simonzx

mnie wystarczyło to że nie był szmirowaty jak niezniszczalni..........
a film w sumie fajny tylko za bardzo nastawiłem sie na to że będzie dużo akcji z w wykonaniu Fedora ;) ale i tak dobrze zagrał. Deląg zaskoczył mnie zawsze kojarzyłem go z marnymi filmami więc zmieniam zdanie na lepsze ;)
Końcówka też niczego sobie.

użytkownik usunięty
jason86

Popieram przedmówców. Deląg chyba zagrał najlepiej w swojej karierze :) pozytywnie mnie zaskoczył :) może po prostu polscy aktorzy dopasowują się do poziomu filmów w których grają :)

hmm mam podobne odczucie do Obrychskiego który grał razem z Jolie w SALT

ocenił(a) film na 6
mongoloid

Również bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, głównie dlatego że nastawiałem się na niskobudżetową szmirę. A tu tymczasem mamy kino jak ze Stathamem, czyli nadal klasa B, ale ogląda się świetnie. No i najlepsze że za Stathama robi nasz Paweł Deląg, bo o tym że Fiodor to ktoś znany dowiedziałem się dopiero teraz z forum :) Końcówka w mega rosyjskim stylu, ale nawet to nie psuje odbioru całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones