PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686639}
6,8 79 350
ocen
6,8 10 1 79350
4,8 4
oceny krytyków
Klucz do wieczności
powrót do forum filmu Klucz do wieczności

Film jest niestety bardzo słaby. Cały pomysł wydawał się naprawdę interesujący, gdyby nie całe wykonanie. Fabularnie poniżej krytyki, w tym filmie wszystko jest złe. Nawet Reynolds zamiast ratować ten film, to z minuty na minutę coraz bardziej go pogrążał. Szczerze to chyba najgorszy sf ostatnich lat, wynudziłam się jak nigdy. Nawet "przepraszam że to mówię" igrzyska, czy niezgodna wypadają o wiele lepiej. Nie polecam !

ocenił(a) film na 3
naomi_nomi

No film nie da się ukryć,straszny aż dziw bierze,ze takie gnioty wchodza do kina,wszystko w tym filmie zawodzi,nawet muzyka drażni uszy,normalnie masakra...

użytkownik usunięty
aronn

kawalek metalu i operacja sie nie udala:D

ocenił(a) film na 3

Oczywiście nikt nie sprawdził czy nie ma nic metalowego w gębie, żadnego prześwietlenia, nic. Cała organizacja mająca milionowe zyski została rozbita w pień przez jednego człowieczka. :D

ocenił(a) film na 3
użytkownik usunięty
Kempy235

hahhaha no :)))))

ocenił(a) film na 8
naomi_nomi

Właśnie skończyłem seans i Twoje minusy są moimi plusami :) Od tego jest właśnie preferencja:) Pozdro

ocenił(a) film na 3
JBridges

Naiwna bajeczka nawet jak na ramy sf i do tego łzawa jak melodramat.

ocenił(a) film na 8
aronn

Widzę, że masz trudności ze stolerowaniem faktu, że ktos ma inna opinię od Ciebie. Było już w historii kilku takich. Jaki los podzielili, każdy dobrze wie :)

ocenił(a) film na 3
JBridges

wtórny,łzawy,słabo zagrany,mdła muzyka,efekty beznadziejne jak na sf i do tego fabuła naiwna ba żenujaca wręcz,wiem co mówię bo to mój ulubiony gatunek.Ja w ogóle takiemu badziewiu można dać aż 8 :D

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

Jedyne co fajne było to reklamy filmu :D a cały film jest faktycznie nudnym nie wiem ska tak wysoka ocena tak kiczowatego filmu, ludzie na ślepo dają 10 :D ahh te gimby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones