PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535786}
6,4 88 034
oceny
6,4 10 1 88034
5,9 19
ocen krytyków
Kołysanka
powrót do forum filmu Kołysanka

Wcale nienajgorszy wbrew wielu ocenom, trzeba po prostu go wyczuć

ocenił(a) film na 8
Enterraz

Zgadzam się. Oglądałem ostatnio w tv. Fajna muzyka Lorenca. Każda postać dało coś od siebie. Ja się uśmiałem zwłaszcza z Komendanta i jego figurek. 8
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
jaqub_g

mi się spodobało takie zwykłe, nieco prześmiewcze życie rodziny wampirów jako normalnej rodziny ze wszystkimi momentami. Moim zdaniem to dobra kobieta ze względu na zarówno zachowanie bohaterów w tej oborze jak i wszystkich małomiasteczkowym podejściu, właśnie choćby komendanta w sprawie znikających ludzi albo księdza. Nie mogłam powstrzyma śmiechu kiedy dziadek do babki w oborze "mogłaby pani poruszyć palcami? -A po co? -A żebym się lepiej żyłę wbił" i jej reakcja. Albo że żeby się Niemca napić trzeba się dogadać najpierw, i goólnie od groma takich tekstów :>

ocenił(a) film na 8
Enterraz

Dobra scena była też jak właściciel tego gospodarstwa Pan Roman tłumaczył Makarewiczów że trzeba ich zrozumieć. 3 dzieci 4 w drodze,bieda. Dużo tekstów. Reporterka " A my to który raz kręcimy ten film? Roman na to pierwszy ale myślę, że nie ostatni hahahaha

ocenił(a) film na 8
jaqub_g

hahahhaha racja :D kurczę, komedia nie kobieta, ten słownik. Moim zdaniem kołysanka spokojnie może wejść do kanonu dobrych poslkich komedii, to tytuł, który mimo wszystko warto gdzieś sobie zapisać

ocenił(a) film na 8
Enterraz

Ci co za bardzo się wczuwają to zasypiają... hmm, zasypiają? ;)

ocenił(a) film na 8
Enterraz

Super , wyczułam " sprawę " ósemeczka ode mnie !

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Dla mnie też super. Świetne, lekko Burtonowskie klimaty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones