PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298584}
6,5 11 868
ocen
6,5 10 1 11868
Koń wodny: Legenda głębin
powrót do forum filmu Koń wodny: Legenda głębin

6/10

ocenił(a) film na 6

film zasługuje na 6 gwiazd nie wiecej, na pewno jest za długi!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
xwzc

Ojciec ci wchodził do wanny a teraz wyzywasz sie na filmwebie he he

ocenił(a) film na 9
brylsoon

co to za argument "jest za długi"? nie lubie takich wypowiedzi...

ocenił(a) film na 6
Ire

argument film jest za długi oznacza że film jest za długi czego nie rozumiesz?! oglądałas ten film ? MNIE ZMĘCZYŁ jezeli lubisz takie film które sa słabe i DŁUGIE to taka zes madra jak głupia..pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
brylsoon

Człowieku, ty oglądałem ten film czy odcinek pokemonów o Poliwagu (jeśli tak to się pisze)? Ja jakoś też nie jestem fanem takich filmów, głównie (85%) oglądam filmy grozy, ale nie powiem tak jak ty, że film był męczący lub był słaby. Moja ocena 7/10 tylko spowodowana tym, że to nie mój gatunek filmowy.

Polecam

ocenił(a) film na 4
dookeyautografy

Hmm...
Praktycznie nic nowego,ale film ma to coś co przyciąga,jak dla mnie 8,5/10.
Największym minusem jak dla mnie to animacja,przyjrzyjcie się dokładnie gdy chłopiec płynie na tym koniku wodnym,wtedy widać ogromne niedopracowanie :D

ocenił(a) film na 5
ZinX_2

Też zwróciłem na to uwagę i przyznaję Ci rację, że animacja jest fatalna. W dzisiejszych czasach takie niedoróbki rażą...
PS. Dla mnie również film był zbyt długi (ciemniakom tłumaczę, iż oznacza to, że w filmie były zbędne dłużyzny, które można by bez problemu usunąć. Kapewu?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones