PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298584}
6,5 11 865
ocen
6,5 10 1 11865
Koń wodny: Legenda głębin
powrót do forum filmu Koń wodny: Legenda głębin

za nie umieszczenie na płycie polskich napisów do dodatków. 77 minut materiałów o powstawaniu filmu plus zestaw scen niewykorzystanych i...no właśnie, i co? Mam się specjalnie uczyć angielskiego, bo Imperial jak zwykle poszedł po najmniejszej linii oporu? Dobrze, że chociaż o dubbing kinowy się postarali - to chyba ich jedyny wkład...

ocenił(a) film na 7
Krzysiu011089

Płyty są tłoczone na kilka rynków na raz. Rzadko który film jest tłoczony wyłącznie na rynek polski. W Polsce dodaje się jedynie obwolutę po polsku. Z tego wynika fakt, że dodatki nie są tłumaczone na wszystkie języki. A co do angielskiego: razu pewnego w pewnym muzeum w UK zapytałem w kasie czy mają przewodniki także po polsku (bo były po niemiecku, francusku, hiszpańsku etc.). Pani odpowiedziała, że nie robią bo wszyscy Polacy bardzo dobrze mówią po angielsku. Historia jak najbardziej autentyczna i coś w tym jest, na tle innych nacji Polacy dość dobrze znają angielski. Mówię tu o tych, z którymi owa pani się styka czyli jeżdżących po świecie, chodzących po muzeach. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to właściwa reprezentacja, bo są jeszcze osoby starsze, z małych wiosek czy gorzej wykształceni. Ale coś w tym jest, że angielski dla młodych to już nie taki wielki problem jak kiedyś. Nie jest to żaden przytyk do ciebie, tylko moje obserwacje na ten temat.

Sandport

Bzdura

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones