PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298584}
6,5 11 868
ocen
6,5 10 1 11868
Koń wodny: Legenda głębin
powrót do forum filmu Koń wodny: Legenda głębin

Cudowna, mądra, magiczna, wzruszająca opowieść. Do tego piękna muzyka, olśniewające scenerie Szkocji, dobra gra aktorska (także dzieci a przede wszystkim S. Morton)... dużym plusem jest tradycjinalizm tej baśni - bez wybuchów, głupich gagów, przeklinania itp.

Polecam dzieciom w każdym wieku. A także tym dorosłym, którzy mają w sobie jeszcze coś z dziecka...

ocenił(a) film na 9
Ire

miałam na myśli E.Watson:) nie wiem skąd mi się ta S. Morton wzięła. Sorry -_-

ocenił(a) film na 4
Ire

Film dostaje niskie noty, ponieważ jest zwyczajnie nudny i niczym się nie wyróżnia spośród innych temu podobnych filmów.
Scenerie i muzyka rzeczywiście są dobre, ale poza tym niczego szczególnego w tym filmie nie znajduję.

jack_black3

Według mnie trzeba nad tym filmem pomyśleć, a nie z góry stwierdzać, że jest to bezwartościowa bajka dla dzieci. Być może nie jest zbyt skomplikowana, ale w prosty sposób ukazuje ważne aspekty życia. Rzeczywiście wielkim plusem filmu jest cudowna sceneria, genialna muzyka, a także ciekawe przedstawienie wizji legendy potwora z Loch Ness przez reżysera. Ten film poleciłabym każdemu ;]

ocenił(a) film na 5
Inis_2

Taaak, nad tym filmem to trzeba tyle myśleć.... Aż boję się pomyśleć ile trzeba nad nim myśleć. Może jeszcze nad Harrym Potterem myślisz? Oj rozbawił mnie Twój komentarz...

stasiuvino

inis pomyśl lepiej nad sobą, nad Tym filmem Twoje dzieci nie musiały by główkować

ocenił(a) film na 10
jack_black3

"Scenerie i muzyka rzeczywiście są dobre"..."Film dostaje niskie noty,poniewaz jest zwyczajnie nudny".???????????najpierw myslimy , potem piszemy dzieci

Ire

Film jest cudowny i myśle, że jego ocena jest bardzo zaniżona. Film jest dobry i dla dzieci i dla dorosłych. Oby więcej takich filmów :)

marys_11

Przepraszam może zostałam źle zrozumiana :/ Pisząc "pomyśleć" miałam na myśli to, że nie należy tego filmu traktować jako zwykłą historię o jakimś koniu wodnym ,tylko trzeba doszukać się w nim głębszego sensu.

ocenił(a) film na 5
Inis_2

Nie przesadzaj. Głębszy sens? Powiem tak, w Smurfach też jest głębszy sens. Dobro zwycięża (smurfy), zło przegrywa (Gargamel); a "O dwóch takich co ukradli księżyc"? Odp. Lenistwo i próżność to ścieżka do nikąd.
Dlatego też "Koń wodny: Legenda głębin" jest historyjką dla dzieci z oczywistym przesłaniem dotyczącym przyjaźni. Ale nie doszukuj się na siłę głębokiego sensu w historyjce dla 10-o letnich dzieci.

PS. Jeśli masz ochotę na ciekawą baśniową historię z prawdziwie głębokim sensem to polecam Ci "Labirynt Fauna" Film jednak mimo baśniowego klimatu zdecydowanie dozwolony od lat 18!!!

Ire

filmu nie oglądałam... Ale muzyka do niego jest genialna! Klimatyczna, troszkę baśniowa...

ocenił(a) film na 6
ghash_2

Film jest bardzo ciekawy...
ja ogólnie polecam...
;]]]]]

ocenił(a) film na 7
Ire

Również film mi się podobał. Bardzo mądry, wzruszającym - niby bajka, ale jednak coś poważnego :). Powiem szczerze, jakoś nie spodobała mi się gra aktorska, z początku również film mnie nie wciągnął. Ale niektóre sceny, bardzo mnie rozśmieszyły np. Cruzoe udający posąg xD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones