PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32455}

Kobieta i mężczyzna

Un homme et une femme
7,5 3 840
ocen
7,5 10 1 3840
7,2 8
ocen krytyków
Kobieta i mężczyzna
powrót do forum filmu Kobieta i mężczyzna

Oglądałem go ostatnio na DVD i wstyd się przyznać, ale zasnąłem na nim DWA razy. Nigdy wcześniej coś podobnego mi się nie zdarzyło. Film był jak dla mnie naprawdę nudny, chociaż nie jestem jakimś miłośnikiem kina akcji czy coś w tym rodzaju. Nie rozumiem po prostu jego fenomenu. Ot, takie nudne przepełnione retrospekcjami kino. Niektóre sceny za długie, niektóre moim zdaniem w ogóle niepotrzebne. W mojej subiektywnej opinii film jest słaby.

ocenił(a) film na 6
transistor152

niestety muszę się zgodzić, być może obejrzę jeszcze raz kiedyś, na razie tyle że muzyka super

transistor152

Zgadzam się :)

transistor152

Wtedy była taka moda. Im nudniej i byle jak, tym było filmowo nowocześniej, bo jakoby bardziej oddawało rzeczywistość, która też jest nudna i byle jaka. Niektórym reżyserom do dziś to zostało.

Jakby mnie ktoś teraz sfilmował, jak walę w klawisze i zerkam na ekran, to też po pięciu minutach widownia by spała, a przecież byłby to czysty realizm :-)

Poza tym jest niegodne, by ambitny artystyczny film był ciekawy. Ciekawe to mogą być filmy dla hołoty, gdzie biegają, strzelają, są śmieszne sceny itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones