PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672278}

Kobieta w klatce

Kvinden i buret
7,0 25 363
oceny
7,0 10 1 25363
5,0 4
oceny krytyków
Kobieta w klatce
powrót do forum filmu Kobieta w klatce

Absurd

ocenił(a) film na 6

Lubię takie kino, ale jak dla mnie film zbyt absurdalny, przez co mało realistyczny. Motyw porywacza jest jasny, ale aż nie chcę się wierzyć w takie przypadki. Druga sprawa, ta cała komora. Po co to było? Nie mógł wymyślić czegoś prostszego, tańszego i mniej wyszukanego? Swoją drogą skąd on miał w ogóle dostęp do takiego sprzętu. Podejrzewam, że musiało kosztować krocie.

MisiekMati

wychodzi brak lektury...
a tę polecam zdecydowanie!

ocenił(a) film na 6
Zooomer

To prawda, nie czytałem, ale czy film nie powinien tego wyjaśniać. :)

Byłbyś tak uprzejmy wytłumaczyć mi o co chodziło?

MisiekMati

Nie czytałam książki, natomiast jeśli chodzi o motyw, to na pewno czerpał satysfakcję z jej cierpienia i z tego, ze może się nad nią znęcać, zmuszając ja do egzystencji w takich warunkach. Przez wypadek, stracił ojca, siostrę, matka została kaleka, on trafił najpierw do rodziny zastępczej, w której był molestowany, a później do domu dziecka. Przez jej głupi, dziecięcy wybryk (zasłonięcie ojcu oczu podczas jazdy), on również miał zmarnowane życie, co odbiło się niekorzystnie na jego psychice.

ocenił(a) film na 7
edytka_wolomin

Ciekawa interpretacja. Co do komory to był dobry pomysł. Babka nawet nie mogła próbować uciekać z uwagi na dekompresję. Mnie natomiast ciekawi jak ją w ogóle stamtąd wyciągnęli. Musiała chyba jeszcze z miesiąc siedzieć w tej komorze.

ocenił(a) film na 7
ZoLT_2

Zapewne tymi samymi drzwiami przez które ją tam umieścił ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones