PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561704}

Kobieta z piątej dzielnicy

La femme du Vème
5,4 4 827
ocen
5,4 10 1 4827
4,2 4
oceny krytyków
Kobieta z piątej dzielnicy
powrót do forum filmu Kobieta z piątej dzielnicy

Wydaje mi się że o facecie który stoi na skraju obłędu. Którego rządze i pragnie bycia lepszym
pisarzem,artystą, twórcą uosabia właśnie kobieta z piatej dzielnicy. Reprezentuje ona jego
kreatywność i wszystko to czego On w życiu pragnie. Dlatego też wszystko jest w stanie dla niej
poświęcić. Myślę, że film ma dosyć dobry klimat i jest ciekawy ale jak ktoś już zauważył jest to
chyba pierwszy film który skończył się w połowie ;) Suma sumarum warty chyba obejrzenia.

ocenił(a) film na 6
brzydki_pijak

żona dwie kochanki,córka plus trup bez trupa milość ale z trupem sie pogubiłem :D
trzeba bedzie kiedyś zobaczyc ten film jeszcze raz może wiecej w głowie zostanie :-)

ocenił(a) film na 4
brzydki_pijak

Film o niczym.... coraz więcej takich i o właśnie takich się pisze że są wyjątkowe, że coś pokazują i inne bla bla bla.... a tak naprawdę są słabe.

użytkownik usunięty
brzydki_pijak

to jest na prawdę dobre pytanie o czym był ten film..

brzydki_pijak

Film bez tresi i bez formy, no moze z wyjatkiem jedynego pieknego akcentu w postaci piosenki Ewy Demarczyk.
Njagorsze jest to ze takich pseudointelektualnych gniotow powstaje coraz wiecej. Szkoda tylko aktorow.

ocenił(a) film na 6
aster44

Film bez tresi i bez formy, wes sie stuknij w noge bo w głowe juz za pozno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones