PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630539}

Kobieta ze snu

Awaken
6,4 2 505
ocen
6,4 10 1 2505
Kobieta ze snu
powrót do forum filmu Kobieta ze snu

Oto przykład jak straszliwie beznadziejnym zakończeniem można zepsuć film.

użytkownik usunięty
monabezogona

czemu beznadziejnym? mi się tam podobało, chociaż nie jestem za cudownymi happyendami

monabezogona

Dlaczego beznadziejnym? moim zdaniem gdyby nie zakończenie byłby chorym filmem, a dzięki niemu całościowo jest całkiem sensowną historią BARDZO silnie umocowaną w rzeczywistości tj. działaniu ludzkiej psychiki i kreacji rzeczywistości,
Niestety moim zdaniem historia mocno przerysowana i fatalnie rozłożone akcenty opowieści, czy to przez reżyserie czy montaż go psują
Film jest zrobiony cały źle i fatalnie opowiada scenariusz(do aktorów nie mam zastrzeżeń) - notabene reżyserowany przez samego autora
Wstęp na krótko wbija w fotel, ale pierwsza godzina zaniepokoiła o zdrowie psychiczne bohatera - ona jest porażką natomiast końcówka uspokoiła i przywróciła wiarę - Naprawiła film a nie jak piszesz zepsuła ;)

Ani bym myślał się wzruszyć na "wzruszających" snach które były jak nekrofilia tylko że w platonicznym wydaniu to w końcówce nieomal uroniłem łzę
Ale chyba zabrakło budżetu, umiejętności, dobrego montażu - tego czegoś co by spajało historię no chociażby tej muzyki którą tworzyła?!
Myśle że film jest wart ponownej próby zrobienia, ale z większym akcentem na początek - uśpione życie bohatera i zakończenie - przebudzenie,
W obecnej postaci zbyt dużo uwagi skupia na umarłej zbyt mało na prawdziwym świecie bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones