PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96728}

Kobiety jadą na Zachód

Westward the Women
7,0 119
ocen
7,0 10 1 119

Kobiety jadą na Zachód
powrót do forum filmu Kobiety jadą na Zachód

Mój ulubiony western!

użytkownik usunięty

Nie znam się na westernach, to może dlatego... :) Ale tak serio, to pomysł na scenariusz cholernie ciekawy (no, w końcu autorstwa samego Franka Capry!), bardzo dobre role, szczególnie Denise Darcel (ponoć klęła po francusku na Wyatta prawdziwymi przeklęństwami.. :)), rewelacyjnej Hope Emerson, no i Robert Taylor naprawdę super, moja ulubiona jego rola. No ale w końcu to reżyseria Wellmana... drobny wielkie człowiek. Wiem, że niektóre pokazane tam rzeczy były dosyć niewiarygodne, ale mnie to przekonało, i już!

ocenił(a) film na 10

Pełna zgoda. Obejrzałem pod wpływem m.in. tego komentarza. Fantastyczna historia, najlepsza rola w karierze Taylora (a widziałem ich sporo), doskonałe wykonanie, wiele smakowitych kawałków dialogowych jak również w postaci ujęć. Natomiast Wellman to generalnie świetny twórca. Już nie raz pokazał, że western to gatunek który czuje jak mało który. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Harry

Bardzo się cieszę, że mój komentarz zachęcił Cię do obejrzenia tego filmu. No i że było warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones