PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 428
ocen
4,3 10 1 50428
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Tak sobie patrze na te niektóre komentarze w różnych miejscach (również pod jedynką) i mam wrażenie że co niektórzy mają chyba troszkę jednak nagrzane w tych głowach..
Jak kiedyś kręcono w Polsce głównie głupkowate komedie romantyczne to wszyscy narzekali że tylko komedie romantyczne się u nas kręci, jak się pojawił ktoś kto poszedł w innym kierunku to też w dupach źle..Ludzie jak wam przeszkadza brutalność czy przekleństwa to włączcie sobie "Klan" na TVP1, a nie czepiacie się dobrego filmu!
Jak na nasze polskie możliwości film jest naprawdę świetnie zrobiony.
Bardzo dobra obsada aktorska, dużo akcji, kilka dobrych brutalnych scen, podobało mi się też że film ten był kręcony w kilku różnych krajach i w paru ładnych miejscach co dodatkowo dodawało mu atrakcyjności.
Jeśli chodzi o grę aktorską w przypadku dwójki na szczególne uznanie zasługuje Angie Cepeda która w roli groźnej Aidy spisała się genialnie.
Oczywiście Agnieszka Dygant i Katarzyna Warnke również nie zawiodły, Aleksandra Grabowska była też świetna, jedynie Piotr Adamczyk trochę dziwnie mi pasował do roli Mata, choć nie było źle.
Jak dla mnie jest to jeden z lepszych filmów jakie powstały w Polsce od ostatnich parunastu lat, mam na myśli jedynkę jak i dwójkę.
Brawo dla Pana Vegi!
Liczę w przyszłości na jakąś kontynuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones