PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 770
ocen
5,0 10 1 86770
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Zlekka rezerwa poszlam na film. Nie znalam innych produkcji tego rezysera, jedynie z recenzji i opowiadan...
Ten film ogladalam z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony wszystkie brutalne sceny ominelam (np. tluczenie mlotkiem, obcinanie pila nogi etc.) - to nie dla mnie. Z drugiej - wulgaryzmy jakos mnie nie elektryzuja w kinie, w moim odczuciu nic nie daly fabule. Natomiast z zainteresownaiem sledzilam coraz brutalniejszy obraz bohaterek i coraz slabsza postawe bohaterow (!). Ale porazilo mnie, jak mocno przeplataja sie te 2 swiaty... Nie sadzilam, ze siegaja az tak wysoko. I wreszcie nie przypuszczalam, ze az tak latwo sluzby rezygnuja z kreatywnych mlodych ludzi, ktorzy sa w stanie poswiecic naprawde duzo (dlaczego oni tam ida???) Plus za gre aktorska znakomitej wiekszosci. Natomiast daje minus za malo konsekwentne przeprowadzenie fabuly, pojawialy sie rysy, cien przypadku, chaos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones