PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 223 114
ocen
7,4 10 1 223114
6,9 30
ocen krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

beznadziejny fim

ocenił(a) film na 1

JEST TO NAJGORSZY FILM, JAKI W ZYCIU WIDZIALEM! ABSOLUTNIE WSZYSTKIM OSOBOM
UWAZAJACYM SIE ZA OSOBY MYSLACE I KTORYCH ILORAZ INTELIGENCJI WYKRACZA
PONAD 100 PKT ODRADZAM Z CALEGO SERCA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
carion

Rozumiem to z całego serca :) Też bym tak miał gdybym obejrzał przez całe życie tylko dwa filmy :) Współczuję ci jednocześnie. Obejrzałeś zmierzch i właśnie ten film, więc co się dziwić, że wolisz zwykłe gnioty :) Ale nie przejmuj się są jeszcze dwie części :)

carion

K**** CHYBA ANTYCHRYSTA NIE WIDZIALES.

ocenił(a) film na 7
marzgieee

antychryst najwieksze gowno na swecie

ocenił(a) film na 8
carion

Jak dobrze, że nie podążam za opiniami takich idiotów, bo przegapiłabym zajebisty film.

Gonaa

zdecydowanie popieram !!! film jest świetny :) mało takich niestety...

whiteladyporcelain

Django wyszło niedawno, więc rzeczywiście mało jest takich, bo było miliard razy lepsze od tego... Ekhem...

Knightfall

Tylko, że Django to zupełnie inny gatunek... Ekhem...
Pozdrawiam ;)

whiteladyporcelain

No to przecież przyznałem ci rację ;>

Knightfall

spoko ;)

ocenił(a) film na 8
Gonaa

Popieram. Dawno nie widziałem filmu tak zabawnego jak i pozytywnego ;)

ocenił(a) film na 9
Gonaa

props!

ocenił(a) film na 7
carion

Kolejny znudzony życiem matoł, który pod kilkunastoma filmami, których pewnie nawet nie widział, zamieszcza ten sam tekst, tylko po to żeby prowokować. Weź się za robotę albo za naukę, przygłupie. A najlepiej zabij się.

ocenił(a) film na 7
carion

Ogrom Twoich argumentów miażdży. Następnym razem równie błyskotliwe uwagi zachowaj dla siebie i nie krzycz tak bo uszy bolą.

ocenił(a) film na 9
carion

"Nie znam się, to się wypowiem"

ocenił(a) film na 7
carion

Musiałeś mało filmów obejrzeć,ale biorąc pod uwagę,że prowokujesz to to ich wiedziałeś jeszcze mniej :)

RAC_79

Mam zupełnie odmienne zdanie . To jest chyba moja ulubiona komedia romantyczna!

ocenił(a) film na 6
carion

Powiem tak - daleki jestem od takich aroganckich wypowiedzi, bo aż chce się zauważyć, że nie ma chyba filmu, który nie zostałby w ten sposób zbluzgany na tym portalu. Wierzę, że film ma jakieś przesłanie i szanuje to. Jedynym mankamentem jest chyba tylko to... że miejscami jest nudnawy. Naprawdę i są to dosyć dłuższe momenty. Ale ogólnie mi się podobał i nie mam większych zastrzeżeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones