PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134466}

Kochaj i mścij się

Pretty Persuasion
5,9 1 321
ocen
5,9 10 1 1321
Kochaj i mścij się
powrót do forum filmu Kochaj i mścij się

Uwielbiam Evan Rachel Wood. Tylko z jej powodu obejrzałem ten film. Dziewczyna jest nie
tylko nieziemsko piękna ale też piekielnie zdolna. I nie boi się odważnych i kontrowersyjnych
ról, ktore zawsze są świetnie zagrane i przekonywujące. Nie inaczej jest w tym przypadku.
Zawsze uważalem, że ona idealnie nadaje sie na femme fatale, bo ma coś w sobie z
wyrachowanej uwodzicielki. Sceny gdy uwodzi kogoś na ekranie są niesamowite.

A tak po za tym film świetnie ukazuje jak wygladają prywatne szkoły dla nastolatkow w USA.
Normalne szkoły w sumie nie są lepsze, każdy cos udaje i nikt nie jest tak naprawdę szczery.
Dziewczyny niby są najbliższmi przyjaciółkami a tak naprawdę jedna drugą by w łyżce wody
utopila. Wszystko toczy się wokól prestiżu, seksu i wzajemnej zazdrości. Niesamowite jak
głowna bohaterka manipuluje ludxmi choć placi za to pewną cenę. Smutne jest to, że
dziewczyny musza takie być by zaistnieć w szkolnej społeczności. Uczciwe laski pokroju Randy
kończą marnie co zresztą ukazano w filmie...

Film niby niezbyt odkrywczy, podiobny do kilku znanych dzieł choćby "Szkoły uwodzenia"
"Trującego bluszczu" itp ale dobrze zagrany i z klimatem. W/g mnie warto.

8/10

Jarek Bachanek

Obejrzałem film jakieś pół godz. i się nieźle wynudziłem. Nie lubię dramatów sądowych, chociaż lubię Evan Rachel Wood to mnie ten film zdenerwował. Ona to wszystko zmyśliła by zwrócić na siebie uwagę! Nie wiem skąd tak ogólna wysoka ocena tego filmu.

Tomik_4

Tomik, ostrzegaj na przyszłośc przed spojlerami ;)

Jarek Bachanek

" tak po za tym film świetnie ukazuje jak wygladają prywatne szkoły dla nastolatkow w USA. " - przecież ten film to hiperbola, nikt naprawdę tak nie żyje. Wierzysz, ze uczennice w szkole mają co trzy miesiące nowego chłopaka i uprawiają z nim wszystkie rodzaje seksu, jakie zna kamasutra? :D Przecież niektóre 15-latki nie mają jeszcze nawet okresu. Nie mówię, ze wszystkie nastolatki są święte i niepokalane, ale takie zachowania jakie pokazano w filmie są specjalnie wyolbrzymione, zeby własnie obśmiać to i owo. Ludzie nie bierzcie wszyskiego tak na poważnie :D

ocenił(a) film na 6
Szarobure

100% racji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones