PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134466}

Kochaj i mścij się

Pretty Persuasion
5,9 1 321
ocen
5,9 10 1 1321
Kochaj i mścij się
powrót do forum filmu Kochaj i mścij się


Biedna Randa, jedyna normalna dziewczyna wśród pogiętych, pustych i zrytych plotkar :D. Strasznie mi jej było szkoda, musiała sie czuć paskudnie, jak Brittany Murphy w Cluelles!

Jak dla mnie najwazniejsza osoba w całym filmie. Gdyby nie postać Randy, mielibyśmy kolejny głupkowaty film o nastolatkach, niemający zbyt wiele wspólneego z realnym życiem uczennic. A tam wyszła piękna ironiczna komedia obśmiewająca to, co się porobiło w naszym zrąbanym świecie. Ach nasza piękna zachodnia kultura jest taka nowoczesna :D Nadal nienawidzimy innych nacji, ale przynajmniej umiemy się z tym kryć przed innymi. Nadal jemy śmieciowe żarcie, ale pamiętamy o tym, żeby je wyrzygać "co do jednej kalorii". Piętnastolatki są już tak "wyzwolone", ze zachowują się jak znużone seksem, zblazowane czterdziestki. Jak na razie to tylko parodia, ale moze za 20 lat faktycznie dzieciaki będą się tak zachowywać....

Szarobure

Zastnawiam się, czy rodzice Randy wiedzieli, ze ona chce popełnić samobójstwo. Czy wiedzieli, że przemyca broń pod hidżabem i sami ją do tego zmusili?

Szarobure

Mnie by to nie zdziwiło, zwłaszcza, że ojciec się jej wyparł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones