PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466314}
4,9 81 822
oceny
4,9 10 1 81822
3,4 9
ocen krytyków
Kochaj i tańcz
powrót do forum filmu Kochaj i tańcz

A mnie się podobało!

użytkownik usunięty

Ku mojemu zaskoczeniu film wypadł o wiele lepiej niż w ogóle mogłem się spodziewać. Mimo że cały film opierał się głownie na miłości i tańcu, o czym świadczy już sam tytuł, uważam, że był naprawdę świetny. Ciekawe, wyraziste postacie, rewelacyjnie dobrani aktorzy, fabuła całkiem niezła, ca-łość wyszła bardzo fajnie. Jak dla mnie w sam raz. No, może trochę za mało wątków pobocznych, ale to już szczegół. Szczerze przyznam, że wcześ-niej nie oglądałem żadnego filmu z Izą Miką, jakoś nie było okazji, ale pomimo waszej krytyki, oczywiście nie mówię tu o wszystkich, i niechęci do niej, na mnie wywarła pozytywne wrażenie. W każdym razie film mi się bardzo podobał, ale żeby nie dawać kolejnej dziesiątki, choć chciałbym, dam wyjątkowo, po raz pierwszy w życiu dziewiątkę, bo widziałem kilka lepszych filmów. No i na koniec dodam, że jak dla mnie było za dużo ,,tefałenow-skich akcentów" w filmie, szczególnie jeśli chodzi o tancerzy: Anna Bosak, Iwona Pavlović, Ewa Szabatin, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Blanka Wi-niarska, Żora Koroliow i Rafał Kamiński. Poza tym nic mi nie przeszkadzało. ;p Moja ocena 9/10. Pozdrawiam. ;]

Świetny film o tańcu :).

użytkownik usunięty
_lilka_

Tak. W dużym skrócie. :D

ocenił(a) film na 7

Mi też się podobało, mimo ze opinie miażdżące:)

ocenił(a) film na 8

dokładnie. Na tle dzisiejszych polskich produkcji w tej tematyce, to wcale tak źle nie wypadł. Było kilka niezłych kreacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones