PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749727}
3,3 17 845
ocen
3,3 10 1 17845
1,4 5
ocen krytyków
Kochaj
powrót do forum filmu Kochaj

Zmarnowane 88 minut życia, syf, gniot , nieporozumienie , rozjebka umysłowa , rozpacz, czarna rozpacz , gorszy od "umrzyj ze mną" , Żadne z wyżej wymienionych nie oddają tego co człowiek czuje o ile się przemęczy te 1.5h . Podręcznikowy przykład jak nie powinna wyglądać komedia, film, czy nawet nie wiem jak to nazwać . Dałem jedną gwiazdkę tylko dlatego ,że nie ma 0.1 .

ocenił(a) film na 5
mazurer99

Nie jest to film idealny, ale powyższy post to zdecydowana przesada. Jako komedia obyczajowa nie zasługuje na bardzo wysoką ocenę, ale szósteczka jest w sam raz.

rockman_fw

Nie zgadzam się. Straciłam 88 minut życia, żałuję, że nie da się tego odzobaczyć

ocenił(a) film na 1
kayla77

Obejrzyj Porady na zdrady, myslalam ze juz nie moze byc nic gorszego a jednak....

mazurer99

Dostał tylko dwie nominacje do Węży (za rolę żeńską i za występ poniżej talentu), czyli raczej nie jest aż tak zły jak "Smoleńsk", "Historia Roja", "#wszystkogra", "Gejsza" ani "Kobiety bez wstydu". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones