PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417814}

Kocham kino

Chacun son cinéma ou Ce petit coup au coeur quand la lumière s'éteint et que le film commence
6,9 3 404
oceny
6,9 10 1 3404
6,7 10
ocen krytyków
Kocham kino
powrót do forum filmu Kocham kino

'Film' ściągnąłem z sieci i bardzo się zdziwiłem, że wśród etiud nie ma pozycji Lyncha, mimo iż w opisie stoi jak byk, że jednym z autorów jest D. Lynch.

Poniżej link to etiudy "Absurda" której zabrakło w mojej wersji.

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=fzFHnTER-YQ

ocenił(a) film na 7
lukaszet

etiudy nie ukończono na czas, była doklejana póżniej :)

ocenił(a) film na 9
lukaszet

Mam wersję z etiudą Lyncha, ale miałem styczność z filmem w wersji bez niej. Przypuszczam, że wersja filmu z etiudą Lyncha jest nowszą wersją. Dodam, że w tej nowszej wersji etiuda The Electric Princess Picture House jest w wersji czarno-białej. Może są i inne różnice jeszcze ...

ocenił(a) film na 7
thommas

Kilka dni temu kupiłam sobie w empiku dvd z etiudami. Lyncha tam nie ma. A szkoda.

ocenił(a) film na 8
karatetyka

też mam kupiony oryginał - bez Lyncha.

ocenił(a) film na 7
lukaszet

No właśnie. Albo cierpię na pomroczność jasną i zmutowaną odmianę bielma rogówki oka albo w dzisiejszym seansie na Ale Kino też nie było Lyncha...

ocenił(a) film na 9
virginia woolf

Braci Coen też nie było, o ile się nie mylę.

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Ja ich również nie dostrzegłam. W takim razie odmówię wizytę u specjalisty.

Sqrchybyk

O, a u mnie Lynch był, za to braci Coen brak, hm.

ocenił(a) film na 6
The_Carnival_Is_Over

I tak najlepsi byli Cronenberg i von Trier. Polański też nie był zły. Ale Lyncha muszę dopiero obczaić na youtube...

ocenił(a) film na 9
kerekekekokeks

Najlepsi byli Dardenne'owie ;)

ocenił(a) film na 8
The_Carnival_Is_Over

W mojej wersji również był Lynch, ale brakło braci Coen, musiałam oglądać na yt :)

The_Who

No właśnie! W mojej wersji też zaginęli bracia Coen! Cały seans czekałam na ich etiudę
i ogłupiałam jak pojawił się Fin, a Coenów dalej brak. Zastanawiałam się jakim cudem mogłam ich przeoczyć, ale uspokoiliście mnie, że nie byłam jedyna. uff ;)

ocenił(a) film na 7
lukaszet

po kilku miesiącach myśl <nie widziałem przeciez etiudy Lyncha>, lepiej późno niż wcale.. btw Polański wymiutł.. Lynch robi to co mu najlepiej wychodzi, jest genialny w swoim fachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones