PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12249}

Kochanek

L'amant
7,2 12 110
ocen
7,2 10 1 12110
7,2 4
oceny krytyków
Kochanek
powrót do forum filmu Kochanek

Wspaniały film. Nie myślałam, że bezpośredni stosunek seksualny można przedstawić w sposób tak piękny, że zapomina się o cielesności. Jest on tutaj przedstawiony jako piękny akt miłości, jako symbol abstrakcyjnego pojęcia - miłości. Czułam, że to co łączyło głównych bohaterów od początku było prawdziwą miłością, pomimo iż dziewczyna nie była w pełni dojrzała i świadoma. Nie można jej tu winić, jej wiek i sytuacja rodzinna uczyniły ją niezdolną do wyrażania uczuć. Nie potrafiła powiedzieć "kocham". Była to prawdziwa miłość, która rozpoczęła się od zjednoczenia ciał i dusz, jednak to drugie, mimo późniejszej rozłąki, przetrwało.

ocenił(a) film na 8
Kitttunia

To nie tylko tak, że ona nie potrafiła powiedzieć kocham. Dla niej liczyły się pieniądze, ale czy on był zakochany bezinteresownie? Zastanawiałam się , czemu wybrał tak młodą dziewczynę- w świecie białych był pariasem, dojrzała kobieta by się nie zgodziła, to że to biała dziewczyna, z podupadłej ale jednak dobrej rodziny było afrodyzjakiem.. a poza tym, skomplikowane, piękne, ładnie pokazane. A czy prawdziwa miłość? Na pewno piękny romans, bez szansy na wspólne życie, wspomnienie które zostaje i trwa, ale zrealizowane byłoby nieznośnie prozaiczne.

missannaingrid

Rozmnażamy się i co z tego? Psy się też rozmnazają. I storczyki. Dorabianie do tego teorii jest głupie i nudne. Samiec + samica = młode. Miłosc przechodzi kazdemu po kilku latach.

ocenił(a) film na 8
jarek_arek

Ale my potrafimy o tym opowiadać.

missannaingrid

o i tu gleba.

missannaingrid

Doskonale zanalizowane, missannaingrid.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones