PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571914}
6,1 39 343
oceny
6,1 10 1 39343
3,8 4
oceny krytyków
Kochanie, poznaj moich kumpli
powrót do forum filmu Kochanie, poznaj moich kumpli

Film nie jest zbyt oryginalny. Widzę tutaj nawiązania do "poznaj moich rodziców" (ogrom!), "Wieczoru Kawalerskiego" z Hanksem, "American Pie: Wesele", "Zgonu na pogrzebie", "Kac Vegas" ,czy nawet "Niebiańskiej Plaży" ;) Jest tego naprawdę sporo, praktycznie cały film to składanka różnych komedii. Czy to wyszło na dobre ? Ciężko powiedzieć. W sumie nie wiele się śmiałem, raptem kilka razy się uśmiechnąłem jednak od tego typu komedii oczekuję się troszeczkę więcej. No ,ale jaka może być reakcja, jak film jest po prostu wtórny ? Ujdzie w tłoku - jak większość komedii które teraz wychodzą.

ocenił(a) film na 7
HomeWorld

moze jeszcze do czegos porónasz ten film? tak twórcy na pewno oglądali każdy wymieniony pzrez ciebie film i ściągali pomysły.Oczywiscie... Ja widze podobieństwo do "Zgonu na pogrzebie"ale co sie dziwic. Dobra komedia i tyle, pzrestańcie sie czepiać.

ocenił(a) film na 5
kassssssska

a czy powiedział, że zła? naucz się czytać ze zrozumieniem, albo chociaż sensownie trollować.

ocenił(a) film na 7
anhed

Kochanie ja umiem czytać i wiem co HomeWorld napisał/a :) "Ujdzie w tłoku"

ocenił(a) film na 5
kassssssska

nie jestem Twoim kochaniem.
"Ujdzie w tłotku", znaczy, że nie słabe.

ocenił(a) film na 7
anhed

:D będziesz moim kochaniem przynajmniej w tej dyskusji którą juz kończę bo nie ma sensu ;) Ja oceniam ten film jako dobry i koniec :)

ocenił(a) film na 5
kassssssska

wybacz, wolę jednak nim nie być.
otóż to. wg mnie przeciętny średniak. koniec.

ocenił(a) film na 4
kassssssska

Dokładnie tak. Zrzynali na potęgę. Np. w wieczorze kawalerskim była postać neurotycznego faceta, który wielce cierpiał po stracie dziewczyny i chciał popełnić samobójstwo. Nie dostrzegasz podobieństwa ? To nie jest przypuszczenie tylko stwierdzenie faktu. Wydaje mi się ,że chcieli wykorzystać "lepsze" motywy ze słynnych komedii i zrobić coś własnego i równie śmiesznego. Moim zdaniem wyszło to bardzo przeciętnie o ile w ogóle.

ocenił(a) film na 7
HomeWorld

byłem dziś w kinie i film nawet całkiem mi sie podobał chociaż to jest głównie zerżnięte z kac vegas, a nie rozumiem co do tego ma film niebiańska plaża?

ocenił(a) film na 4
jumalaz

^ Początek miłości nowożeńców, ich wykreowane postacie i niektóre kwestie ;)

ocenił(a) film na 5
HomeWorld

mi się film nie podobał - średniak. (tym bardziej, że nie przepadam za angielskimi komediami) Co do Kac Vegas się zgadzam , oraz do American Pie Wesele z założycielem wątku.
Osobiście nie polecam oglądania w kinie.

HomeWorld

Porównując do do "Zgonu na pogrzebie" jak wypada? Zgon (pierwowzór z białymi) podobał mi się bardzo. Scenarzystą i reżyserem obu jest Dean Craig. Czy to wystarczająca gwarancja że i ten mi się spodoba?

ocenił(a) film na 4
Pete

Nie, scenarzysta nic tutaj nie pomaga. Film jest o wiele gorszy od zgonu na pogrzebie ,ale chyba najlepiej będzie jak obejrzysz sam, a nie będziesz się wzorował czyjąś subiektywną oceną ;)

ocenił(a) film na 9
HomeWorld

w dup... byles i gów... widziales

ocenił(a) film na 4
quriozum

W domu byłem i (tu masz rację) gówno widziałem na ekranie mojego telewizora. Jak masz śmiecić takimi postami na tym forum to może lepiej zrób i idź się zabij.

ocenił(a) film na 9
HomeWorld

pojechałes z tym zabijaniem....

ocenił(a) film na 4
quriozum

Dla mnie ten film to gorsza wersja 'Kac Vegas' zdecydowanie. Nie najgorsza komedia, jaką widziałam, bo z 'Zamianą ciał' nie wygra absolutnie. Niektóre gagi czy dialogi były śmieszne, ale zdecydowanie brakowało tego czegoś, co sprawiłoby, że film jest oryginalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones