PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133117}
5,5 4 427
ocen
5,5 10 1 4427
Kochankowie roku tygrysa
powrót do forum filmu Kochankowie roku tygrysa

Przeleciał naiwną młodocianą dziewczynę, zostawił ją z problemem (czyt. z dzieckiem), a w tym czasie w kraju czekała narzeczona. Jakoś mnie to nie dziwi, każdy facet by tak przecież postąpił i każdy tak postępuje jeśli ma okazję.

kilopasztetowej

Dokładnie. To, ze ojciec dziewczyny go postraszył bronią i kazał mu się wynosic, nie oznacza, ze nie mógł wrócić później. Swoja droga, gdy Wolski tylko dowiedział się, ze syn jego wybawcy to jednak córka tylko jedno chodziło mu po głowie.

cocco03

A po co miał wracać skoro ojciec nie pozwoliłby na bzykanko? Jeszcze musiałby sie dzieckiem zajmować.
Zaraz zlecą się samce i stwierdzą, że jesteśmy brzydkimi owłosionymi feministkami :D

kilopasztetowej

Czekam na to :D

cocco03

niedoczekanie.

kilopasztetowej

10 minut temu pisałem w innym temacie na innym profilu o tym, że część facetów jeszcze źle traktuje kobiety i ruch feministyczny nie zdołał ze wszystkich wyplenić nawet podstaw głupoty i braku szacunku (w odpowiedzi, że "laski się tylko puszczają" napisałem, że faceci też się puszczają i są wykręty w obu płciach). No i wchodzę na temat pisany przez kobietę, która jest odpowiednikiem tamtego głupca. Ludzie, znacie wszystkich, że o wszystkich piszecie?! Typowy facet... W jakim środowisku się obracasz, że to dla ciebie typowy facet? Przestańcie generalizować, bo i jedna i druga strona ma wiele za skórą i zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą być szlachetni i mieć do siebie szacunek.

tom_evans

Najczęściej o podłych mężczyznach/podłych kobietach krzyczą osoby, które same mają niemało na sumieniu. A z feminizmem to akurat takie teksty mają niewiele wspólnego. Właściwie tylko jedno- tworzą bardzo negatywny stereotyp tego pojęcia.

la_luna

Oczywiście, że ruch feministyczny nie ma nic wspólnego z takimi idiotycznymi odzywkami. Od początku jego założenia były ok, teraz się trochę niektórym krzykaczkom poprzewracało w głowach, ale pierwotne założenia były słuszne. Chodziło mi o to, że nawet przez lata walki o równouprawnienie nadal są faceci, którzy kobiety uważają za drugą kategorię.

ocenił(a) film na 7
kilopasztetowej

Ojciec odprawił Wolskiego bo bał się o córkę :)
Ale zrobił to ciut za późno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones