PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39719}

Kochany urwis

Problem Child
6,2 11 008
ocen
6,2 10 1 11008
Kochany urwis
powrót do forum filmu Kochany urwis

Dobry film najlepsze sceny to jak jechał Junior samochodem albo ten niedzwiedz też było dobre Xd .No poza tym dzieciak był naprawdę czadowy uwielbiam tą komedię już oglądałem tyle razy a nadal mnie się podoba chociaż wolę trochę 2 część tego filmu bo jest bardziej zabawniejsza i więcej śmiesznych scenek jest ;) ale tak to i ta część może być .No cóż chłopak jest zagrożeniem dla wszystkich daję sie we znaki i przybranym rodzicom i tym zakonnicom ,no cóż przydała by się taka komedia w naszych czasach ;(.Szkoda że ten co grał Juniora nie gra już w filmach ;( Ale jako Junior był niesamowity pamiętam do tej pory jak wymiatał w 2 częśći ale miał pomysły Xd .Kurna bał bym się mieć takiego synka albo brata lub sąsiada bym chyba już dawno wylądował na intensywnej terapii albo na cmentarzu Xd no ok bez przesady ale ten dzieciak jak ktos mu zaszedł za pazury to miał za swoje :).

ocenił(a) film na 10
Kinematograf

Mi się też bardziej 2 podoba,zwłaszcza z tą małą Triksie.Pierwsza część też jest spoko.Mam nadzieję,że nie bedę mieć takiego syna jak Junior ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones