PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190308}

Kocia zupa

Nekojiru-so
7,4 7 883
oceny
7,4 10 1 7883
Kocia zupa
powrót do forum filmu Kocia zupa

Nie wiem jak to coś może się komuś podobać.

Poza tym widze tutaj
gatunek: Surreallistyczny, Komedia, Psychologiczny, Anime

Więc się pytam gdzie tu komedia, gdzie tu psychologiczny.

Ja widze japońskie dziwadło o kotach w stylu anime.

Ocena wiadoma jak za taki crap.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

Chyba zbyt płytko odbierasz filmy i starasz się nie nadwyrężać zbytnio mózgu, a skoro chcesz się tym pochwalić... cóż... Twoja sprawa.

Kurosawa

Hehehe, wiedziałem że znajdzie się jakiś mądrala i inteligent, który mi "pojedzie".

A mi się "film" (za dużo powiedziane) NIE podobał... Mógł? MÓGŁ !!
Swoją drogą nie lubie ani kultury japońskiej/chińskiej ani wszystkiego co dotyczy tej nacji. To samo jest z filmami.
Ktoś kto to wymyślił i później stworzył tego crapa musi być chory na głowę.
Ja też mogę Cię ocenić jak kogoś niespełna rozumu skoro dajesz akurat temu czemuś 10.
Ale Twoja sprawa...

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

po cholerę oglądasz skoro ,,nie lubie ani kultury japońskiej/chińskiej ani wszystkiego co dotyczy tej nacji.''
skoro nie rozumiesz filmu to jak możesz go ocenić? :P

TheKoteck

I tutaj się zastanawiam po cholerę w ogóle się tłumacze. Ale napisałem co chciałem i tak właśnie jest (wróc do 1 posta).

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

To na przyszłość; nie oglądaj filmów z gatunku surrealistyczne ani żadnych związanych z Japonią, to nie będziesz musiał pisać, że ci się nie podobały, a potem chwalić się tym publicznie.

karolsko

Zbyt ambitne(chociaż i tak nie najbardziej) kino kolesia przytłacza...szkoda tylko, że zaniża ocenę.

użytkownik usunięty
stasiek_janowski

Pozostań przy telewizyjnej ramówce.

Kotowie być ŁĄDNĘ.

ocenił(a) film na 8
czlowiekbeznicku

heh tez mnie zostanawia sens ogladania czegos co z gory wiem ze mi sie nie spodoba... ale moze za bardzo sie wymadrzam :P

ocenił(a) film na 7
xcatharinax

nie ogarniam go nie lubi kultury japońskiej a bierze się za anime O.o ktoś tu najwyraźniej porostu chciał się pokłócić na forum

ocenił(a) film na 7
ManekiNeko

To był mój pierwszy film anime obejrzany w całosci. I wrażenia są naprawdę bardzo dobre. Najlepsze filmy surrealistyczne to dobre krótkometrażowe produkcje takie jak w tym przypadku. Jestem zaskoczony że anime mogło być wykorzystane do tak interesującego projektu i w do dodatku tak dobrze wykonanego. Film naprawdę wpływa na wyobraźnie i pozytywnie "ryje banie" na następne godziny i ogólnie po jego obejrzeniu człowieka nachodzi refleksja a od tego w końcu filmy są (pomijając oczywiscie komercyjne produkcje w stylu "Superkina").

Co do twojego postu to lubię kulturę japońską ale nie koniecznie lubię animę. Szanuje jednak ten styl i staram się go zrozumieć. Dzięki temu nie mam takich uprzedzeń jak kolega Kacper_1984 który raczej się chciał się popisać swiatu wątłym poziomem inteligencji :)

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

Ah.. czyli każdy, komu się podoba film i nie zgadza się z Twoją oceną to "jakiś mądrala i inteligent". Brawo.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

nie rozumiesz , nie oceniaj

czewrony

jak rozumiecie zakończenie?

użytkownik usunięty
mrs robinson

"Śmierci nie da się oszukać" Co tu dużo rozumieć...

ocenił(a) film na 8

mi się spodobało, że nie lubi kultury japońskiej/chińskiej ani wszystkiego co dotyczy tej nacji. Chyba mi umknęło, że jakoś niedawno powstała japońsko-chińska nacja.... hihi

Kacper_1984

Fan exploitation nie lubiący kultury Japońskiej? Ty jesteś człowieku niepoważny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones