PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190308}

Kocia zupa

Nekojiru-so
7,4 7 883
oceny
7,4 10 1 7883
Kocia zupa
powrót do forum filmu Kocia zupa

Film doskonały do głębszych przemyśleń, aczkolwiek strona wizualna świetnie pobudza wyobraźnię, toteż nawet jeśli ktoś nie przepada za filozofowaniem typu: "co autor miał na myśli?", można obejrzeć dla czystej rozrywki.
Piękna muzyka, tak jak w większości azjatyckich produkcji.

ocenił(a) film na 7
XxXxxEVeRaxxXxX

Jak najbardziej się z tobą zgodzę. Konkretnie zacząłem rozkmniać po obejrzeniu tego filmu i tego własnie oczekuje od tego rodzaju filmu. Mimo że nie przepadam za anime to w tym wypadku zupełnie mi to nie przeszkadzało ba uważam że akurat taki klimat idealnie oddawał to co miał autor do przekazania. Poza tym oprócz walorów czysto filozoficznych "Kocia Zupa" była czystą rozrywką samą w sobie a muzyka również jak najbardziej na plus.

A tak totalnie żartem na zakończenie: Scenka jak ojciec kotki leżał zapity w sztok z taką pocieszną miną (a wokół pusta butelka po sake) pobudziła moją wyobraźnię że Sylwester się zbliża wielkimi krokami :P

ocenił(a) film na 8
Dziuchni91

Hehe, fuc ktycznie można się z deka zasugerować tym zapitym kocim tatuśkiem ;D
Ja akurat też za anime nie przepadam, powiem więce:j niektóre z nich wywołują u mnie w najlepszym wypadku irytację :/
Co do rozrywki konkretnie chodziło mi o to,że można się zachwycać oryginalnymi obrazami nie koniecznie wnikając w to, co one oznaczają. Taka uczta dla oczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones