PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809454}

Kod 8

Code 8
5,9 11 837
ocen
5,9 10 1 11837
Kod 8
powrót do forum filmu Kod 8

Jest ok.

ocenił(a) film na 7

Nieźle zrealizowany film. Fabuła daje radę, efekty nie odrzucają, kuzyni Amell grają raczej przekonywująco. Ogólnie na plus.

ocenił(a) film na 6
Mordechaj_Sauerland

A dlaczego miałyby odrzucać? Film miał całkiem niezły budżet, 30 mln $, neiktóre blockbustery tyle miały. Mój zarzut to to, że przy tej obsadzie, trochę tego budżetu nie widać

Ludwig_Feuerbach

Są filmy za 300 mln, w których efekty specjalne rażą oczy. Tutaj twórcy pokpili przede wszystkim scenariusz.

ocenił(a) film na 6
Ludwig_Feuerbach

Ten film nie miał takiego budżetu. Na kickstarterze zebrał trochę, ale to wszystko zamyka się w bardziej 3-4 milionach dolarów, za naprawdę śmieszne pieniądze go zrobiono i stąd jest tak kameralnie.

ocenił(a) film na 5
Mordechaj_Sauerland

Zrealizowany - tak. Początek niezły, ale rozwinięcie fabuły i zakończenie jak w setkach innych filmach o policjantach i złodziejach.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

jak oglądałem ten film to czasami miałem wrazenie ze oglądam Dragon ball

ocenił(a) film na 6
Mordechaj_Sauerland

Film jest całkiem niezły mogli trochę nad scenariuszem popracować i ta końcówka niezbyt wiadomo o co chodzi ale generalnie jest ok.

ocenił(a) film na 5
Mordechaj_Sauerland

Chyba przekonywająco :)

ocenił(a) film na 7
krzychu_janiszewski

O shit, faktycznie byka wtedy strzeliłem.

Mordechaj_Sauerland

Dopiero jestem w trakcie, ale nad jednym twórcy przeszli bez zająknięcia się, główny bohater poznaje zleceniodawcę, który wygląda praktycznie jak on sam i żaden nic nie zauważa - trochę dziwnie rozwiązane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones