PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 365
ocen
6,8 10 1 41365
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie film bardzo dobry. Świetna fabuła lubię tematy o komputerach w końcu uczę się na informatyka ;p, sceny akcji też niezłe zwłaszcza świetnie pokazana scena wybuchu przed bankiem z każdej strony. Film ma ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 5
BDZ64

Też uczę się na informatyka i jak dla mnie bardzo przeciętny. Szwankuje zwłaszcza scenariusz, bo aktorstwo b. dobre. Przygotowania do skoku są pokazane w niewciągający, chaotyczny sposób. Od momentu skoku akcja jest całkiem niezła, ale mimo tego nie nazwał bym tego filmu dobrym. Nudzi, ma wyjątkowo słabą intrygę. Nieciekawi bohaterowie, nie mam pojęcia co na ekranie robiła Halle Berry. Wydaje się jakby jej postać została wpleciona do filmu tylko po to żeby pokazać cycki. Dobry Travolta, ale to i tak jak na niego zaledwie średni występ. Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
BDZ64

Uśmiałem się:
"lubię tematy o komputerach w końcu uczę się na informatyka"

takie zdanie w kontekście tego filmu, mógłbym powiedzieć ja, gdy miałem 16 lat, w 1986 r., programowałem wtedy ZX Spectrum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones