PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 378
ocen
6,8 10 1 41378
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

Mamy tu dokładnie ten sam problem, co w przypadku "Con Air" czy "Armageddonu". Ten produkcyjniak powstał na fali popularności gatunku, do jego realizacji w ogóle się nie przyłożono, zadbano jedynie o znane nazwiska w obsadzie i wypchanie filmu miernymi scenami akcji. Nie znalazłem tutaj choć cienia rozrywki na przyzwoitym poziomie i tylko dziwię się, że ktoś taki jak Hugh Jackman zgodził się na występ w takiej padace.

ocenił(a) film na 10
Bezmozgi_Ogladacz_again

miałem twojój marny komentarz skomentować ..ale twój nik mówi wszystkooooooooo

konrii_2

A mnie zastanawia tylko rosnąca na tym portalu liczba osób, które nie potrafią zbudować prostego zdania w języku polskim...

Bezmozgi_Ogladacz_again

czasami nie trzeba nawet budować żadnego zdania ;) a tak btw ocena filmu przy ponad 1500 oddanych głosach wynosi 7.5 sam również oglądałem ten film i oceniłbym go równie dobrze.. coś chyba z tobą nie tak stary, myślę, że pomyliłeś chyba swój komentarz z filmem.. dzisiaj na tvp2 leci o 21:00 może obejrzyj jeszcze raz i przemyśl to co napisałeś :d pozdrawiam

kr3t

A ja jednak się nie zgodzę.Pamiętam że oglądałem ten film,owszem była całkiem niezły,ale co do komentarza poprzednika.To ze było ileś tam głosó w nie jest w żadnym razie argumentacją:p Czy to jakieś "Vox Populi" że kogoś kto nie idzie za większością uznaje się za nienormalnego? Wydaję mi się to śmieszny,kolejny cudowny pokaz filmwebowskiej społeczności.

ocenił(a) film na 7
Edward_Nozycoreki

Dokładnie - to że film ma np. lepszą ocenę - dajmy na to:
http://madagaskar.filmweb.pl/
to nie znaczy wcale, że jest od razu lepszy od "Kodu dostępu"...
Mnie np. Kod dostępu się w miarę podobał - oceniam na 7/10 (szczególnie muzyka w tym filmie - 10/10 - mój ulubiony soundrack! - brawa dla kompozytora - paul oakenfold master!), natomiast Madagaskar jest bajką nużącą i nudną z naciąganym humorem i kopią kilku innych bajek pixara/disneya... Także dziwię się, że ten portal się aż tak stoczył, iż ma to "coś" znak jakości?!

ocenił(a) film na 7
MegaTM

film ma u mnie mocną 7e dobra obsada dobre aktorstwo no i muzyka - czegoś brakło na pełne 8 ale nie czepiajmy się szczegółów

ocenił(a) film na 5
Bezmozgi_Ogladacz_again

Słaby słaby słaby. Widac ręke "mistrza" Dominic Sena, który obok Bay,a niszcza filmy akcji. Już wole stare filmy z Van Dammem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones