PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 365
ocen
6,8 10 1 41365
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

Halle Berry

ocenił(a) film na 7

Gdyby nie piersi Halle Berry to film byłby słaby. Nie wnosi nic nowego do
kina, można powiedzieć że to kolejny obraz z serii "zabili go i uciekł"

ocenił(a) film na 9
rixxx

wrecz na odwrót. u mnie 9/10. film oglada sie z ciekawoscia.. extra dialogi.. a zakonczenie to cycus-mailna (niczym u hanki bery).

ocenił(a) film na 6
MicL

Extra dialogi? eh, chyba pulp fiction nie oglądałeś. Podzielam zdanie autora tematu. Ten film poza pięknem Halle Berry, jest bardzo średni.

ocenił(a) film na 8
cave8

a Ty obejrzałeś pump fiction i teraz wszystko będziesz to niego porównywał ? ;> proszę.. jak na mój gust film niezły 7/10.

ocenił(a) film na 4
ZgreD929

Halle Berry + niezly wybuch na samym poczatku nie ratuja tego gniotu.zero jakiegokolwiek napiecia.

ocenił(a) film na 7
p00int666

Tamten wybuch mógł spowodować, że nie oglądałbym tego filmu ale oglądnąłem. Nie żałuję, nie tylko dla Halle ;) fajny film. Daję 8/10. Wracając jeszcze do wybuchu, za bardzo nierealnie wyglądał.

ocenił(a) film na 3
rixxx

Dokładnie. Strata czasu, a szkoda, bo Woods miał na koncie całkiem niezły "Czwartek" zrobiony bez wielkiego budżetu.

ocenił(a) film na 5
rixxx

Zaznaczam, że swoją wyraziłem wcześniej na prywatnej stronie, nie widząc uprzednio porównania Cave8 do Pulp Fiction. Pozwolę sobie ją przytoczyć, generalnie zgadzając się z Rixxxem. Nie wiem jak mam ten film traktować. Na poważnie czy jako pastisz kina akcji. Jeżeli jako pastisz to wyszło średnio. Aż roi się od gwiazd ale gwiazdy nie czynią filmu dobrym. Osoba Johna Travolty nie sprawiła, że film jest choćby zbliżony do Pulp Fiction. Jeżeli miałbym traktować ”Kod dostępu” na poważnie to tym gorzej dla filmu. Nie lubię przesytu akcji, nie podobała mi się końcówka. 5/10

rixxx

bez kitu, cycki to ona ma naprawdę w pytkę

użytkownik usunięty
BlackShit

film taki sobie, da sie obejrzec ale szalu ni ma, niby kilka fajny zdjec na poczatku dosc efektowny wybuch ale nic poza tym no i oczywiscie hania ratuje cyckami film :D naprawde dobra dupcia :D

ocenił(a) film na 5
rixxx

Scena pościgu samochodowego też niczego sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones