PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 387
ocen
6,8 10 1 41387
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

PADAKA!!!!!!

ocenił(a) film na 1

dobra jest tylko scena wybuchu na poczatku, i koniec! Travolta powinien zagrac agenta 007 przynajmniej niebyło by rozczarowania, albo wogule powinni nazwac ten film 007.Moja ocena to -2 chyba ze to parodja to dam 1.Poprostu wielkie NIE!!!!!!!

wilqqu

Nie ogladalem, wiec nie oceniam, ale czego moglismy sie spodziewac po Travolcie ostatnimi laty. Jego swietnosc przeminela i raczej nigdy sie nie odrodzi. Natomiast ciekawi mnie Twoje porownanie do 007... Po pierwsze Travolta nie ma i nigdy nie mial w sobie tyle klasy, by zagrac ta role. Po drugie skoro film jest pokroju 007, ktory w swojej klasie mi sie podoba, to chyba go obejrze...
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Bobby_G

chodzilo mi o te wszystkie niemozliwe rzecze jakich dokonuje travolta. do 007 nic niemam tez lubie sobie obejrzec, ale ten film niedorasta mu do piet.jest nudny i przesadzony(wiem ze to tylko film!). Agent 007 wpedzil by sie w kompleksy po obejrzeniu.

wilqqu

Pozwol ze zbiore w calosc Twoja wypowiedz: "film niedorasta mu do piet.jest nudny i przesadzony" , ale z drugiej strony twierdzisz , ze "Agent 007 wpedzil by sie w kompleksy po obejrzeniu."
czyli, ze Bond zaplakal by nad soba.
To ja juz tu nic nie rozumiem...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Bobby_G

teraz to jatez nierozumiem!?wszyscy wiemy ze 007 jest przesadzony TAK? Dobrze, ale jest taki od X lat a ten film powstal "ni z gruszki ni z pierruszki" i na do dodatak Travolcie brakuje tylko "S" na piersiach i czerwonego plaszcze z tylu. TO jest TA przesada

wilqqu

No to dobrze, ze sie rozumiemy.
Skoro twierdzisz zatem, ze daleko mu do blasku 007, to przychylam sie do Twoich uwag i filmu nie obejrze.
Pozdrawiam

Bobby_G

Bez sensu. Bond może być przesadzony ale Swordfish już nie? Paranoja!

ocenił(a) film na 1
Jaron

wystarczy przypomniec sobie co on robil podczas poscigu samochodowego jak zaciaga reczny i wychyla sie przez szyber dach i strzela! Czyto niejest przesada???!!! Wiecej scen niepamietam bo niechce.

ocenił(a) film na 9
wilqqu

Co chcecie ludzie od Travolty? Jego rola w tym filmie jest lepsza od jego jakiejkolwiek roli przed "Pulp Fiction", który był u niego pewnego rodzaju przełomem. A film przyjemnie się ogląda, dla mnie jest lepszy niż ostatnie 2 Jamesy Bondy z Brosnanem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones