PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 871
ocen
7,3 10 1 192871
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

dlaczego na końcu "dowództwo" bazy kodu nieśmiertelności nie pamiętało całej akcji z pociągiem? dlatego że ten typ zmienił przyszłość uniemożliwiając wybuch w pociągu? A co na końcu? Pozostał w świecie wirtualnym, czyli że kod się zapętlił lub żyje własnym życiem?

ocenił(a) film na 8
Demoniczna_Wiedzma

Nie pozostał w świecie wirtualnym. Zmienił świat rzeczywisty. Główny bohater zapobiegł zamachowi i pozostał w ciele tego faceta z pociągu.
Source code jeszcze nie był użyty. Ciało kapitana nadal leżą w tej bazie wojskowej i kiedy będą chcieli go użyć, sytuacja może się powtórzyć.
Stąd nieśmiertelność.

ocenił(a) film na 6
Deton

Dzięki, ale jakoś to do mnie nie trafia. W moim odczuciu trochę przekombinowane :) Source code nie został użyty, ale efekt jego zastosowania w postaci pozostania głównego bohatera w ciele pasażera jest... :)

ocenił(a) film na 8
Demoniczna_Wiedzma

No zakończenie można lubić albo nie. Dla mnie jest to ciekawe rozwiązanie, bo zmienili rzeczywistość. I tak mogą w nieskończoność powielać kapitana, tylko w różnych ciałach. Ot nieśmiertelność.
Tutaj napisałem jak to widzę:
http://www.filmweb.pl/film/Kod+nie%C5%9Bmiertelno%C5%9Bci-2011-418967/discussion /Fajny+film%2C,2439467

ocenił(a) film na 6
Deton

Dzięki Deton, to ma jakiś sens, jednak chyba dla mnie już za bardzo abstrakcyjny. Jednak wolę Twoją wersję niż opcję zakończenia filmu na "stop klatka" :)

Demoniczna_Wiedzma

Żył w innej, alternatywnej rzeczywistości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones