PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 803
oceny
7,2 10 1 134803
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

8/10

ocenił(a) film na 9

Fajna komedia Polska,dziś 21:45 chciałbym oglądnąć ale na TVN7 o 20 leci Szeregowiec Rayan

ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

10/10 za kogel mogel i za kontunuację.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Niech będzie za drugą część i dla Jerzego Turka 10/10

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Niech będzie za drugą część i dla Jerzego Turka 10/10

ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

Turek genialnie zagrał ale on zawsze dla mnie będzie milicjantem z nie ma mocnych jak mówi ,, hallo " , Jarząbkiem z Misia czy mężem śpiewaczki z alternatyw 4 tam mnie powalał na kolana, a jako Solski może być i te jego teksty ,, cicho babo " albo ,, ja już nie mam żadnej córki " czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

On był od urodzenia aktorem zresztą jak dużo innych z tamtego pokolenia jeszcze niektórzy żyją ale jak ich zabraknie to będziemy oglądać anty aktorów tak jak Mroczek,Szyc,Cichopek,Mucha itd.

ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

w zupełności się z tobą zgadzam jak umrze: Kaczor, Gajos, Pieczka, Pyrkosz, M.Lipińska, Zborowski, Opania,Kobuszewski, Press, Lipowska, Szykulska, Siudym, Tym ,Tyszkiewicz,Karewicz, Mikulski to my będziemy skazani na tych głupich celebrytów. Osobiście nie przepadam za celebrytami ale z celebrytów to lubię Kożuchowską, Muchę i Kazadi.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Nie chcę się wypowiadać co do Kożuchowskiej czy Muchy bo myślę że doszło by do ostrej wymiany zdań,dlatego wole dać spokój,lubisz je i ok.
A Kazadi,jest super fajna laska.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Popieram, a do tych znakomitych nazwisk dodałbym Jerzego Stuhra, Krzysztofa Kowalewskiego, Daniela Olbrychskiego, Wiesława Gołłasa, Marka Kondrada, Jana Englerta, Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pokorę.

użytkownik usunięty
tomek1973_2

Ja bym wolał wybrać na Twoim miejscu Kogla Mogla.

ocenił(a) film na 10

ja też bym kogla mogla wybrała bo fajna obsada moi ulubieńcy G.Błęcka- Kolska, ś.p Jerzy Turek, ś.p Dariusz Siatkowski (Paweł ), Zdzisław Wardejn i Jerzy Rogalski i Ryszard Kotys.

tomek1973_2

Szeregowiec leciał w tym roku już 3 razy, więc pewnie za jakiś czas będzie kolejna powtórka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones