PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 800
ocen
7,2 10 1 134800
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

Obejrzałam ten film wczoraj pierwszy raz, i mimo że rozumiem, że były to inne czasy i na wiele rzeczy można przymknąć oko, to zastanawiam się jak usprawiedliwić ostatnie 20 min filmu kiedy główna bohaterka poznaje Pawła i On zachowuje się jak psychopata wsadzając ją do auta, okłamując ją, zaciągając na wieś, a na końcu szantażując.
Co autor miał na myśli? Jakie wartości chciał przekazać?
Gdyby przesłanie było takie, że mężczyzna wie lepiej i robi to dla jej dobra, bo Ona sama biedna to nie wie co w życiu dobre, to chyba w filmie by pokazano, że jest szczęśliwa i wdzięczna, że została sprowadzona na dobrą drogę.
Ale Ona się jednak w jakiś sposób wyraża sprzeciw, widać, że to co się dzieje, nie idzie po jej myśli, i że tylko robi dobrą minę do złej gry.
Co jest w tym zabawnego?

ocenił(a) film na 9
dare3ka

Przesłanie tego filmu to: w życiu najważniejsza jest rodzina, zakładanie rodziny, prowadzenie rodziny, a jeździć zwiedzać świat, robić tytuły na uczelniach i inne rzeczy można sobie robić przy okazji

dubbelvla

Aha, super, nawet wbrew czyjejś woli, dla zasady tak, żeby było prawilnie? Mam nadzieję, że nie jesteś kobietą... I nie mam nic przeciwko zakładaniu rodziny, ale w tym filmie nie zostało to pokazane jako coś fajnego, ale jako coś co trzeba zrobić bo tak, nie licząc się z uczuciami innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones