PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 803
oceny
7,2 10 1 134803
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

...i muszę stwierdzić, że Pani Grażyna była przepiękną kobietą. Naturalna i urocza buzia ze ślicznym uśmiechem. W niektórych scenach nie mogę się napatrzeć. Była wtedy prawie moją rówieśniczką. Ja mam 28 lat, ona wtedy miała 26 :)

buczo85

Ja też właśnie po seansie..i zastanawiam się dlaczego oglądałam to po raz pierwszy.. ;/
Film sprzed 25 lat a humor pierwszorzędny xD teraz mało jest takich polskich komedii które nie pozwalają się widzowi przestać śmiać :)
Nie oglądałam od początku jednak na pewno nadrobię to w przyszlośći bo film jest rewelacyjny ;)
A pani Grażyna rzeczywiście była prześliczną dziewczyną..i taka naturalna...patrząc na kobiety sprzed tych 25 lat nie chce się wierzyć dokąd świat zmierzył...dookoła tylko same plastiki niestety..

ocenił(a) film na 10
lisamarie19

ja też nie mogę się napatrzeć na Panią Grażynę jak grała w koglu moglu uwielbiam ją za tą rolę i ona już zawszę będzie Kasią Solską z kogla mogla. A Kogel mogel oglądam tylko dlatego że ona tam gra i również że względu na Ś.P Jerzego Turka, Dariusza Siatkowskiego, Zdzisława Wardejna, Ryszarda Kotysa i ze wzglęu na tego małego Piotrusia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones