PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 800
ocen
7,2 10 1 134800
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

najlepsze sceny,,

ocenił(a) film na 8

matka gdzie jest wódka? :)

loskominos

>pali? >no pali ale nie przy dziecku przeważnie wychodzi na balkon albo na klatkę >Marycha... <nie Katarzyna.. >ona pali marichuane i może dziecku daje dlatego taki spokojny. Piotruś ma jakieś halucynacje? > Matko ostatnio mówił mi ze śnił mu się jakiś stwor z kosmosu z wyłupiastymi oczami i świecącym palcem i żeby mu takiego kupić, matko idę tam!

Albo jak z Kaśka przygotowała przyjęcie dla gości a Wolańska się wkurzyła i dala tylko paluszki i ser

>jak to dalej uczyć?! chodzi pani o jakieś kursy tak? może kurs krawiecki albo haft... a może kurs robienia past twarogowych >może motorniczego tramwaju albo spawacza

<Piotrusiu tatuś już nas nie kocha zostaniemy sami on odejdzie do innej pani... (Piotrek taranuje drzwi od łazienki) >o Boże to dziecko chciało mnie zabić jesteś taki sam jak twój ojciec!!


ocenił(a) film na 9
kotekpo

"Marian, zrób coś!!"

ocenił(a) film na 9
madziowska

> Jak coś mówię, to mówię, a jak mówię to mam rację!

Złoty cytat, skorzysta z niego nie raz ;)

ocenił(a) film na 9
Muszrom

nie :) "Jak coś mówię , to mówię, a jak mówię to wiem" ;)

joanna252

Najlepsze jet "jakby" pojawiające się też w drugiej części filmu np. "Mąż pani Kasi jest tu jakby obecny" hehe.

tomi_gliwice

"to jakby mamy syn " "i poniekąd twój mąż"

loskominos

"Marian, tu jest jakby luksusowo". Słowo jakby weszło też i do mojego języka. Swoją drogą nie rozumiem czemu takie niskie noty...

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Cioteczny wuj szwagra mego drugiego męża
Babcia wolańska wymiata

ocenił(a) film na 9
iwona1510005

No świetny tekst, od dzisiaj ja też tak będę mówić:) Nie da się ukryć że ten ten film jest naprawdę śmieszny:) A widziałam go tyle razy że nawet moja mama mówi że już przesada.

ocenił(a) film na 10
joanna252

Kogo bardziej kochasz : tatusia czy mamusię ?
Kasssięę !!!

hehe :)

niepokorna_ja.

Najlepsze były wszystkie sceny Piotrusia w roli głównej, np.: Gdy torturował misia nożem XD

Kuba_Andrzejewski_3

I jeszcze:
- Gdy uszczypnął byłą opiekunkę
- Cytat babci "To pójdziesz w niezawiązanych!"
- Gdy paćkał lodem po podłodze w urzędzie, a potem go jadł
- Wszystkie momenty "Kasia-Kasia" (w szczególności ten, gdy zamknęła go w łazience)
- Zmoczenie wszystkich prześcieradeł (w szczególności to ostatnie i cytat Wolańskiej: "TY SMARKACZU, BĘDZIESZ SPAŁ NA SAMYM MATERACU, NIE MA JUŻ WIĘCEJ SUCHYCH PRZEŚCIERADEŁ, MARSZ DO SWOJEGO POKOJU")
- Gdy opluł matkę kaszką

Kuba_Andrzejewski_3

Uwagi!:
- To nie było "Nie ma już więcej suchych prześcieradeł, tylko "Nie ma więcej suchych prześcieradeł!"
- Jak Piotruś krzyczał "Kasia-Kasia", to jak Wolańska go zamknęła w łazience, a nie Kasia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones