PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874355}
2,3 12 887
ocen
2,3 10 1 12887
1,4 10
ocen krytyków
Kolejne 365 dni
powrót do forum filmu Kolejne 365 dni

Zło!!!

ocenił(a) film na 1

Do spoilerów tego zaliczyć nie można, bo z książką to nie nic wspólnego ( tylko imiona te same ).
Tak złego filmu jeszcze nie widziałam i nie potrafię zrozumieć jak twórcy mogli zrobić takie dno. Wszystkie części to jedna wielka masakra. Książki bardzo lubię, ale na filmach zmarnowałam tylko czas. Następnym razem twórcy i aktorzy powinni najpierw przeczytać książkę żeby nie zrobić takiego bagna

Angela0000

z ciekawości : czym się różni od książki?

Ricky_filmaniak

Prawie wszystkim, zaczynając na pierwszej części a kończąc na trzeciej.

Ricky_filmaniak

Well... Scenariusz powstał na podstawie "powieści". To nie są ekranizacje książki. Proste.

Angela0000

Dla mnie ta część jest najlepsza ze wszystkich trzech. Film na podstawie książki nigdy nie będzie taki sam jak książka

Zuzol_4

Nie zgadzam się!!!! W ogóle koniec nie miał nic wspólnego z książką!

ocenił(a) film na 3
Angela0000

A możesz zdradzić kogo wybrała w książce? Ciekawe czy nie będzie kolejnej części dziwny ten koniec z furtka na kolejne filmy...

beti19101987

Na Instagramie Blanka Lipińska powiedziała, że na tej części kończą się filmowe losy bohaterów 365 dni. Tych co chcą poznać zakończenie i ostateczny wybór Laury odesłała do swojej 3 części książki. A w książce Laura wybrała Nacho.. a dlaczego, co się wydarzyło to może już nie będę opisywać, bo działo się sporo ;)

LightOfHope

Pisz;)

ocenił(a) film na 2
karena

Czytałam po łebkach dosyć dawno trzecia częsc i jak dobrze pamietam to wybrała Nacho bo Massimo zaczął ćpać i bodajże ja zgwałcił, później ona była w ciąży ale nie widziała z kim i chyba nie było powiedziane czyje to dziecko. Jak coś złe napisałam to mnie poprawcie.

magda0911

Dla zainteresowanych streszczenia wszystkich części książki:

https://stylowamisja.blogspot.com/2020/03/zdradzam-zakonczenia-365dni-ten-dzien- kolejne-365dni.html

;)

magda0911

Aż dziwne, ze wybrała macho. Massimo w filmie przestawiony jest jako jej przeznaczony i bratnia dusza xD

beti19101987

Nacho, Massimo zawalił wszystko po całości. Podstępem przekonał że została przez Nacho oszukana, naćpał ją i upił w tym czasie i rzuciła się w jego ramiona a później się obudziła, przywiązana do łóżka, cały tydzień faszerowana lekami i gwałcona w kółko żeby zajść w ciążę, bo dziecka chciał. Ale ona już była w ciąży w tym czasie z Nacho o czym jeszcze nie wiedziała, Nacho wykradł ją z willi Massimo i zabrał do siebie i żyli długo i szczęśliwie z córką Stellą.

Angela0000

Te książki takie same jak filmy czyli dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones