PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6811}
5,6 2 651
ocen
5,6 10 1 2651
Kolejność uczuć
powrót do forum filmu Kolejność uczuć

"Niech mnie pani pocałuje"

użytkownik usunięty

Jak na Piwowarskiego film raczej dobry. Miejscami wkurzają drętwe dialogi wypowiadane przez bohaterów ["Nie kochasz mnie ?!"], ale pare pozytywnych scen się znalazło. Zwłaszcza zapadły mi w pamięć rozmowy Olbrychskiego przez telefon ze swoją kochanką i wybór kandydatki na Julię w teatrze. Wszyscy wieszają psy na Olbrychskim cyt. ["nie znoszę Olbrychskiego", "Nie znoszę Olbrychskiego! Ta jego rola jest obrzydliwa i poniżej jakiegokolwiek poziomu! Żeby takie sceny nagrywać z córką swoich przyjaciół. Odrażające i całkowicie oddające naturę tego maluczkiego człowieka :/ Jako aktor nigdy mnie niczym nie zachwycił, jako człowiek jest dla mnie dnem... "] a ja uważam,że zagrał całkiem dobrze i jest to jedna z jego ostatnich lepszych kreacjii. Jak to zwykle u debiutantów bywa, Maria Seweryn spisała się słabo. Po zdolnym ojcu nie odziedziczyła za grosz talentu aktorskiego, drętwo wypowiadając swoje kwestie i sztucznie odgrywając poszczególne sceny.
Co do samej tematyki filmu, to jestem na tak. Jeżeli dwójka ludzi naprawdę się kocha to wiek nie ma znaczenia.

Sam obraz, 6+/10 wyjątkowo lubię go oglądać, dlatego swoje miejsce w ulubionych znalazł.

'Zwłaszcza zapadły mi w pamięć rozmowy Olbrychskiego przez telefon ze swoją kochanką...' Wydawało mi się, że to Christopher Walken jest specem od takich scen, ale pan Daniel też sobie tutaj dobrze radzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones