PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279930}

Kolejny gejowski film

Another Gay Movie
4,5 1 905
ocen
4,5 10 1 1905
Kolejny gejowski film
powrót do forum filmu Kolejny gejowski film

Świetny!

ocenił(a) film na 10

Ten film jest naprawdę świetny. W pewnym sensie parodia American Pie :D Widocznie niektórzy nie potrafią go zrozumieć... Film jest komedią o gejach... no chyba, ze kazdy kto go oglądal jest zwyklym homofobem...

ocenił(a) film na 1
Hallkell

Heh, widocznie niektórzy nie potrafią go zrozumieć. To powiedz jak zrozumiałeś to dziadostwo? Tu jest coś do rozumienia? To zwykła kaszana dla pedałów. Jeśli ten film Cię bawił to może przemyśl swoje nastawienie do obu płci...

kamikaze21

pomijajac juz cala "niesmacznosc tego filmu" i odczucia estetyczne jak juz mowilem tworcy tego filmu nie potrafili sie zdecydowac czy robia komedie czy parodie o gejach... roznica jest zasadnicza

ocenił(a) film na 3
kamikaze21

Niestety aby ktoś polubił ten film to musi mieć ciągutki do swojej płci, albo co
najmniej brak obrzydzenia do kontaktów homoseksualnych (chociaż pewnie to to
samo). Chciałbym jednak zobaczyć miny wszechpolaków po jego obejrzeniu :]

ocenił(a) film na 7
Hallkell

a ja mam pytanie..po cholere ktokolwiek kto jest homofobem ogląda ten film? jak widzicie że o gejach,których nie akceptujecie to po co oglądacie? katujecie sie filmem na siłe? nie sądze,zastanówcie sie nad orientacja jeśli nie potraficie wyłaćzyć filmu ;] mi sie film natomiast bardzo podoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones