PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279930}

Kolejny gejowski film

Another Gay Movie
4,5 1 905
ocen
4,5 10 1 1905
Kolejny gejowski film
powrót do forum filmu Kolejny gejowski film

to jest american pie wersja dla gejów dorastanie gejów i problem utraty dziewictwa szczerze nie polecam nawet nie do trwałem do końca przewijałem film bo niektóre momenty to po prostu sceny gejowskie fujjj ...całowanie sie bleee.. rzygać mi sie chce po tym filmie ale film za całokształt dostaje u mnie 1/10 to 4/10

ocenił(a) film na 7
bartek24

Recenzja mnie rośmieszyła wiec musiałem zobaczyc dvd.Film okazał się mało śmieszny wręcz niesmaczny.

bartek24

"to jest american pie wersja dla gejów dorastanie gejów i problem utraty dziewictwa" Koleś co Ty chrzanisz? Obracasz się w środowisku gejów? Nie sądzę, a nawet jeśli jakichś znasz to im współczuję. Nie zauważyłeś, że to jest parodia tego i tak dennego filmu jakim jest American Pie? Jeden moment był jeszcze z Strasznego Filmu z tego co zauważyłam. Masakra jednym słowem. Jak dla mnie momentami może i był za bardzo "bezpośredni" , jednak ja nie spodziewałam się wyrafinowanego humoru po produkcji parodiującej bezsensowne filmy.. "nawet nie do trwałem do końca przewijałem film bo niektóre momenty to po prostu sceny gejowskie fujjj ...całowanie sie bleee.." człowieku Ty raczej niepoważny jesteś, zaczynasz oglądać film o tytule "Another Gay Movie/Kolejny gejowski film" i czego się spodziewasz? Bezsens i beznadzieja. A co do filmu, duży plus za próbę parodii American Pie ale też minus za kilka przesadzonych scen, 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones