PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279930}

Kolejny gejowski film

Another Gay Movie
4,5 1 904
oceny
4,5 10 1 1904
Kolejny gejowski film
powrót do forum filmu Kolejny gejowski film

Byłem zażenowany oglądając to coś. Całe szczęście na rynku dostępne są też inne, wartościowe filmy o tej tematyce. Another G Movie to głupawa farsa. Nie polecam nikomu do oglądania.

ocenił(a) film na 4
keozeo

Jesteś gejem?!

fallen765

Nie powinno to CIEBIE obchodzić bo to Jego sprawa. Poza tym nie ma nic złego w odmiennej orientacji seksualnej. Trzeba być trochę bardziej tolerancyjnym. I mówię to jako gej.

ocenił(a) film na 1
Notoryczny

A co on nie jest tolerancyjny? Zapytał tylko. Bądź trochę bardziej tolerancyjny i o otwartym umyśle.

goskos1

No jasne. Bo przeciez w takim pytaniu w ogole nie widac nietolerancji nie mowiac juz o homofobii.

ocenił(a) film na 1
BigBaller

Czy ciągle wydaje ci się, że wszyscy spiskują przeciw tobie za plecami, czy tylko jak nie bierzesz leków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
LoLeK15

geje i antygeje, jesteście siebie warci!

pseudo-obrońcy równości, dyskryminujący i lekceważący wszystkich, którzy ośmielają się myśleć inaczej niż oni, i pseudo-obrońcy moralności i dobrych obyczajów, którzy nie potrafią się odezwać żeby nie użyć przy tym przynajmniej dziesięciu bluzgów.

goskos1

Normalnie nie używam bluzgów i nie jestem pseudo obrońcą,ponieważ się wkurzyłem.Ty myślisz że wielki znawca!
Nagle wchodzi se na filmweb i wypisuje o innych i jaki on to nie jest!SAM JESTEŚ SIEBIE WARTY!!!!!!!!!!!

LoLeK15

I nie bądźcie takimi idiotami żeby wierzyć im że są homoseksualistami.
Po 1 jak by byli homo to by tego na 100% nie pisali.
Po 2 widać moralność ich osobowości homoseksualista nie napisał by recenzji w taki sposób.
Nie bądźcie nie mądrzy i naiwni przez takich głupków.

LoLeK15

Uważasz, że geje nie są samokrytyczni? Uważasz, że każdy podnieca się takim szajsem, jakim jest komentowany film? Ja byłem zażenowany, ten film to próżnia.

keozeo

a ja proponuję zakończyć te kłótnie (tzn. wymianę zdań (: żeby nie było (: ), a Keozeo proszę o podanie "innych, wartościowych filmów o tej tematyce", co ??? pozdrawiam !!

ocenił(a) film na 1
trebuH_2

Najpierw określ jaka to tematyka to chętnie mu pomogę...
Czy ten film w ogóle ma temat? Jest niesmaczny i durny... Po prostu durny... Gejowski "American Pie", albo jeszcze gorzej. Prostacki, zboczony humor i ŻADNEGO TEMATU, ot co.

The_man_in_the_black_hat

ja zacytowałem wypowiedź Keozeo, że zna inne wartościowe, gejowskie filmy tego typu i czekam z niecierpliwością na tytuły ...
Jeśli możesz pomóc to pomóż :)
pozdrawiam !!

trebuH_2

Podpisuję się pod prośbą.

a pytanie "jesteś gejem?!" niekoniecznie wieje nietolerancją... sama zadałam ów pytanie wiele razy i raczej z ekscytacją, więc dajcie spokój, nie zdajecie matury, przestańcie dochodzić, co autor miał na myśli, a jeśli już tak bardzo tego pragniecie, to róbcie to chociaż w bardziej cywilizowany sposób, bo pokazujecie właśnie, jaka to tolerancja przez Was przemawia. Hipokryci.

ocenił(a) film na 1
trebuH_2

@trebuH_2
"tego typu" to nie ma chyba wartościowych... ;p

The_man_in_the_black_hat

.. obejrzyj, "czas, który pozostał", "prayers for Bobby", bańka mydlana" i rewelacyjny ( moim zdaniem) "pokój Leo" ...
może zminisz zdanie .. ??
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
trebuH_2

Oglądałem "Prayers for Bobby" i płakałem podczas oglądania nawet dwa razy, ale nie uważam żeby to był film "tego typu" co omawiany tutaj "Kolejny gejowski film". "Prayers for Bobby" to wzruszający do głębi dramat, fantastyczny i dobrze zrobiony. "Kolejny gejowski film" jest zaś komedią absolutnie pozbawioną jakiegokolwiek przesłania, poza tym, moim skromnym zdaniem, jest niekiedy wręcz niesmaczna. Nie rozumiem jakim prawem zniżasz ten film to poziomu tego... czegoś, co reprezentuje sobą "Kolejny gejowski film". To, że główni bohaterowie są homoseksualni wcale nie oznacza, że filmy te można rozpatrywać w tej samej kategorii.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
h8r3d

byłem, ale przeżyłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
h8r3d

tak mnie zastanawia co skrajny homofob robi na forum filmu gejowskiego ???

ocenił(a) film na 1
trebuH_2

daje upust swojej frustracji, ponieważ tak naprawdę jest gejem tylko nie może się z tym pogodzić (bo ktoś mu napchał idiotyzmów do głowy), dlatego będzie wygłaszać takie komentarze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_man_in_the_black_hat

Kolego czytamy ze zrozumieniem ... ja podałem (subiektywnie) tytuły wartościowych filmów o podobnej tematyce na jednoczesnie zgadzając się z Tobą !! a moja wypowiedź była odpowiedzią na post Keozeo ( ta na samerj górze (:
pozdrawiam !

ocenił(a) film na 1
trebuH_2

Rozumiem, ale nadal uważam, że nazywanie tych filmów filmami o "podobnej tematyce" degraduje je do poziomu tego gniota.

The_man_in_the_black_hat

grunt, że wiemy o co nam chodzi ... (:
pozdrawiam! jeszcze raz polecam POKÓJ LEO! naprawdę dobry film ... "o podobnej tematyce"
a co do Kolegi z góry - niekoniecznie tak musi być, że jest gejem, bo i ja ten film obejrzałem przypadkowo,(a gejem nie jestem) ... ale wszystko na to wskazuje (: (:

trebuH_2

Ten temat był już wielokrotnie rzucany na forum, żeby się nie powielać, na przykład tu: http://www.filmweb.pl/film/Dom+ch%C5%82opc%C3%B3w-2009-251533/discussion/hej+dob ry%21,1602868

trebuH_2

prosze bardzo: Love of Siam, Shelter, The Beautiful Thing, Letnia burza, All you need is love, Latter Days, etc etc

keozeo

hej, mógłbyś podać mi link na filmwebie do tego "all you need is love' bo nie mogę namierzyć, bądź jakieś wskazówki takie jak rok produkcji, reżyser itd. ? :)

charlie33

"All you need is love - Meine Schwiegertochter ist ein Mann"
Film jest niemiecki, obawiam sie ze jest ciezko go kupic w Polsce, ale mozna szukac w wersji internetowej.

keozeo

o dobrze, już mam, dzięki Ci wielkie :)

keozeo

O fajne filmy poleciłeś. Znaczy wymieniłeś ;p

keozeo

Ja jeszcze od siebie dorzucę "Lada dzień" i tak może z klasyków "Dom chłopców" i "Tajemnica brokeback mountain". Polecam wszystkie trzy. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kdbw

hm, w jego wypowiedzi nic takiego nie było zawarte, więc nie wiem o co chodzi..
po drugie: nie wstydźmy się tego, seks to punkt każdej kultury, a wywołuje takie oburzenie, i nie chodzi mi o to, żeby się chwalić, bo to nie dobrze, ale no kurde, warto o tym rozmawiać, (btw. ten wasz "homoś" o seksie nie może mówić, ale już hetero tak..?)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
keozeo

prawda, film promujący obraźliwe stereotypy, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
keozeo

eeeetam, film jest naprawdę niezły.

użytkownik usunięty
keozeo

Jesteś gejem? *.*
Kocham cię, normalnie! <333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones