PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571188}

Kolonia

The Colony
5,2 18 498
ocen
5,2 10 1 18498
Kolonia
powrót do forum filmu Kolonia

Mi osobiście film ten bardzo się podobał. Tematyka (świat po zagładzie ziemi) wprawdzie nie zaskakuje ale wszystko jest ciekawie i sprawnie przedstawione. Początek filmu nie zapowiada zbytnio tego co będzie działo się dalej (a dalej będzie istna jatka i duże emocje). Napięcie jest budowane powoli w miarę rozwoju akcji a wszystko to dzieje się w realiach ziemi ogarniętej wieczną zimą. Akcja filmu do końca jego trwania dosłownie wgniata w fotel. Gra aktorów jest na niezłym poziomie - szczególnie dobrze wypadli: Laurence Fishburne oraz Bill Paxton. Szczerze mówiąc miałem mały dylemat z oceną tego filmu, mianowicie wahałem się między oceną dobrą a bardzo dobrą. Zachęcam do obejrzenia, bo naprawdę warto. 7/10.

ocenił(a) film na 2
Ronin25

Mam wrażenie że oglądaliśmy dwa różne filmy, bo to co obejrzałem to gniot. Gniot w których dobrze zorganizowana grupa ocalałych mająca broń i żywność ledwo wygrywa z hordą bezmózgich kanibali. Do tego niepokonany przywódca tychże zombie, którego zabijać trzeba było 4 czy 5 razy. Dodajmy do tego jeszcze takie drobne smaczki jak rewolwer z którego oddano z 10 strzałów czy finalna podróż w lekkich ciuchach, bez wody i jedzenia, a otrzymamy przepis JAK NIE ROBIĆ FILMÓW. 2 za pomysł na środowisko w którym toczy się akcja.

ocenił(a) film na 7
rodkan

Mam wrażenie, że oglądaliśmy dwa różne filmy. W moim grupka ocałałych nie była za dobrze zorganizowała, niewiele osób umiało strzelać, to byli cywile. Kanibale nie znani zaś strachu i na tym polegała ich przewaga. A wódz? Pierwszy strzał nietrafiony (dostał w ucho), drugi go powstrzymał, a kolejnych już nie było....

Ronin25

za pół godziny na pulsie leci zaufam ci i obejrze bo widze że nawet znośny masz gust po twoich ocenach ale jak stracę czas przez ten filmik to stawiasz browara:)

ocenił(a) film na 7
trollu80

Heheheheheh. Ok., browar fajna sprawa:). Napisz czy film się spodobał.

ocenił(a) film na 6
Ronin25

i nie napisał

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Mi również się film podobał, no, ale to filmweb, przestałem się kierować ocenami tego portalu. :)

ocenił(a) film na 8
AzurPL

Też moim zdaniem ciekawy film a ocenami niektorych filmow nie ma sie co kierowac zależy co kto lubi .

ocenił(a) film na 3
Ronin25

chała, jak ktoś zainteresowany to uzasadnię, jak nie to co se bede klawiaturę zużywał :D

użytkownik usunięty
Ronin25

Mi też się podobał; mógłby śmiało zaliczać się do serii 28 ...np lat później. Ma pewne podobieństwa z komiksem "Yans".

Ronin25

Nie ma jedzenia, ale kosmetyków nie brakuje. Nie brakuje im też kosmetycznek, fryzjerów, dentystów, wizażystów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones